Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Something ~.~"

#4
Hello there. Vin aici pentru ca... Nu stiu, vreau doar sa comentez.

Pozele sunt cam mici, dar am reusit sa vad ce ai desenat acolo. Imi place ca folosesti umbre si cred ca desenele sunt facute din imaginatia ta, nu? Ehh, e foarte bine hug Serios, ma' big sis, chair te pricepi. Cum am mai zis, pozele sunt cam mici si nu prea luminate, dar ai apasta bine pe creion si se vad aproape toate detaliile.
Cel mai mult imi place desenul cu fata, cred ca e cel cu numarul trei. La rochia ei chiar ai pus accent pe detalii, insa mai mergeau ceva umbre, in rest e bine, chiar foarte bine. Primul desen e frumos si el, dar mai mergea putin lucrat la fata. Dar am vazut desene asemanatoare ( ma refer la corp care e pus in evidenta, iar fata doar putin ) facute de "oameni mari" , deci nu comentez nici aici 21.
Imi place acel craniu 8 Am incercat si eu ceva asemanator mai de mult, dar era luat din alt unghi + un trandafir si a iesit... pff, groaznic -.-
In principu te descurci, dar pune mai mult suflet si mai adu niste desene. Ah, inca ceva, le desenul cu Ichigo si Rukia, imi place mult de tot fluturele 8 Fata lui Ichigo e cam stramba, dar asta e 78

Bafta in continuare ma' big sis si sper ca mai aduci si alte lucrari de ale tale ( vechi, noi, nu conteaza xD ). Gambate!
:chuu:



Răspunsuri în acest subiect
Something ~.~" - de Camelie. - 25-04-2011, 08:36 PM
RE: Something ~.~" - de σχуgєη - 25-04-2011, 09:20 PM
RE: Something ~.~" - de Ame - 25-04-2011, 11:55 PM
RE: Something ~.~" - de Rain - 15-07-2011, 01:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)