Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Torokeru You na Kisu wo Kanadete

#1
Doamne, în viața mea nu am citit atâta manga. Cherie mi`a dat boala.


For two years, Neo-chan has been dating the vocalist Gaku. After their first night together, she writes and sings a song which overflows with her feelings for Gaku. After hearing her song, Gaku seeks out Neo’s talent… but when things become serious, a dangerous mood develops. The two then lose connection for 3 months. During that time, Neo finds out that Gaku has a major debut with the song she wrote?!

Genuri : Drama, Ecchi, Romance, School Life, Shoujo, Smut.

Din nou, c / p. Anyway, manga asta a ajuns ușor în topul preferatelor mele. Mi s`a părut adorabil cum Gaku a ' părăsit`o ' pe Neo doar ca ea să ajungă cântăreață. Deși probabil a fost nasol să o lase pentru trei luni, ea să nu știe nimic de el and stuff, până la urmă s`au regăsit și s`a dovedit că Gaku chiar o iubește, până la urmă se vedea, nu stai doi ani cu o tipă fără să o iubești ( sau ? ). Și era protector cu ea. : - ? Neo era genul de puștoaică naivă, dar totuși scumpică. Mă cam enervează cum sunt fetele făcute să pară în manga`urile astea shoujo. Gaku nu pot spune că m`a impresionat prea mult, deși mi s`a părut extraordinar de drăguț faptul că a așteptat până când Neo a fost pregătită să o facă. Deși ca genuri apar ecchi și smut, nu pot spune că a fost ceva cine știe cum. Doar în primul capitol să spunem că a fost ceva ecchi, în rest mai nimic.

A mai citit`o cineva ? ( și acum aud : NUUUU ! ) Dacă nu, eu chiar o recomand, este adorabilă. ;]]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Răspunsuri în acest subiect
Torokeru You na Kisu wo Kanadete - de Nya. - 23-04-2011, 09:04 PM
RE: Torokeru You na Kisu wo Kanadete - de Panzer - 23-04-2011, 10:06 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)