Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

YouTube stars.

#8
Stop! Stop! Stooooop! Nimeni de aici, n-a zis nimic de Boyce Avenue?! Fraților, tipul ăsta este genial!! Are o voce superbă, cânta foarte bine la pian și chitara, iar ceea ce-mi place cel mai tare este faptul că, transmite emoțiile trăite atunci când el cântă. Mi se pare unul dintre cei mai talentați dintre cei care fac cover-uri pe youtube, majoritatea dintre acestea sunând mult mai armonios decât originalele - zic eu. Dealtfel, este printre puținii care acceptă să facă parteneriat și cu ceilalți. A cântat cu Megan Nicole, cu Tifanny Alvord, și cu mulți alții. Mi se pare absolut superb ceea ce face el!! Dealtfel, și Christina Grimmie îmi place foarte tare, mă dau în vânt după modul în care îi stă părul (mai ales acum, când am observat că și-a lăsat bretonul pe frunte -> vezi cover-ul de la „It will rain”; pe lângă asta are o voce superbă, și poate cânta unele dintre cele mai înalte note, unde nimeni nu prea poate ajunge. Megan Nicole și Alyssa Bernal sunt iarăși minunate! Au două voci atât de cristaline și plăcute, încât îți incanta urechile.


Eu una chiar cred că pot ajunge mult mai departe decât actualele „staruri” – nu vreau să dau nume..;
Oricum, sunt multe în ziua de azi, prin industria muzicală.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Răspunsuri în acest subiect
YouTube stars. - de Ang. - 19-04-2011, 12:40 PM
RE: YouTube stars. - de Stormrage - 19-04-2011, 01:08 PM
RE: YouTube stars. - de Auburn. - 19-04-2011, 04:21 PM
RE: YouTube stars. - de Ang. - 26-04-2011, 08:41 PM
RE: YouTube stars. - de βεκi - 27-04-2011, 08:27 PM
RE: YouTube stars. - de Stormrage - 05-12-2011, 10:56 PM
RE: YouTube stars. - de Nya. - 29-12-2011, 09:26 PM
RE: YouTube stars. - de Niska - 31-12-2011, 05:13 PM
RE: YouTube stars. - de Alicia - 29-06-2012, 11:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)