Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

RenaÅŸterea.

#4
Carinaaaa >:D<. [ În fine să lăsăm astea am de gând să comentez calumea ]
Încep cu titlul: Renaşterea? Really? E plictisitor şi foarte simplu. Pe mine nu mă atrage cu nimic, zău aşa. În plus mă duce cu gândul spre jurnalele vampirilor şi iar nu e bine. +.+
" Mâinile ei firave le ţine mereu în faţă, innodandu-şi degetele. " -> nu are sens.. Ar fi mers mai bine: " Îşi ţinea, mereu, mâinile firave în faţă, innodandu-şi degetele. "
" îmi înceată " -> nu înţeleg ce ai vrut să spui :|.
" Genele sale lungi clipesc des " -> de când clipsesc genele? [ Zici că ele clipesc singure, aşa se înţelege din ce ai scris tu acolo ]
" iar faţa lui se schimbă atunci când mă vede " -> nu i se schimbă faţa, i se schimbă expresia feţei.
" - Tu trebuie să fii Kelly. Încântat să vă cunosc, domnişoară. " -> Ai început cu un pronume personal şi ai terminat cu un pronume personal de politeţe [ e o problemă de exprimare destul de gravă, trebuia să începi cu : Dumneavoastră sau să termini cu Încântat să te cunosc. ]
" aÅŸi " - aÅŸ

În rest greşeli nu am mai văzut [ Slavă Domnului xD ]
Descrierea este prezentă, dar cred totuşi că ai fi putut să mai adaugi puţină în ceea ce priveşte aflarea veştii fetei despre căsătorie. Nu-mi place că a rămas aşa de neatinsă, ca şi cum s-ar fi aşteptat la aşa ceva. [ În fine, sincer şi eu mă aşteptăm la ce a urmat +.+ -> e vechi tiparul ]
Naraţiunea a fost bunicică, mi-a plăcut că acţiunea nu a fost alergată de cai şi dialogul a fost bun, deloc sec.
Cam atât aş avea de spus. Ai mai mare grijă la exprimare, căci aici ai probleme uneori.
Succes cu next-ul >:D<.
:bye:
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RenaÅŸterea. - de KarinaD - 18-04-2011, 07:17 PM
RE: RenaÅŸterea. - de MooN. - 18-04-2011, 09:45 PM
RE: RenaÅŸterea. - de Dragonz Eyez - 19-04-2011, 10:32 AM
RE: RenaÅŸterea. - de SnowFlake. - 23-04-2011, 01:45 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)