Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

F.R.I.E.N.D.S.

#6
D'awwww! <3

Am inceput Friends acum cateva luni, asta pentru ca se uita una din colegele mele de camera mereu inainte sa adoarma si intr-o seara m-a chemat si pe mine cu ea in pat si mi-a propus sa ne uitam. Sincera sa fiu, ma temeam sa nu fie vorba de ceva serial prostesc, care doar se vrea a fi comic, asa ca am fost putin reticenta. Dar cum m-am asezat si colega-mea a apasat play am fost super prinsa de tot ceea ce se intampla acolo, asa ca am ajuns sa vedem primul sezon intr-o noapte. xD

E un serial dragut din cale-afara, cu personaje adorabil de amuzante jucate de actori talentati, care fac totul sa para natural (mai putin Courteney Cox pe care, in primele sezoane cel putin, o cam ineaca rasul; and I don't necessarily like her character either). Ce imi place cel mai mult la Friends e faptul ca desi are foarte multe sezoane, glumele nu se invechesc niciodata, nu se repeta si nu devin obositoare sau enervante. Exista armonie. Da, cred ca asta este cuvantul potrivit. 39

Ca personaje imi plac mult Phoebe ('cause underneath that cute appearance she's a hippie psycho and she reminds me of myself), Joey (for obvious reasons; also, ma distreaza cum un actor foarte bun joaca rolul unui actor deloc stralucit, care doar are o parere foarte buna despre el) si Chandler (pentru abilitatea lui exceptionala de a respira sarcasm si ironie).

Revin cu un edit imediat ce termin serialul. Pana data viitoare, tschuss!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Răspunsuri în acest subiect
F.R.I.E.N.D.S. - de Dragonz Eyez - 05-04-2011, 10:42 AM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de βεκi - 05-04-2011, 10:27 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Crazy~Tenshi - 01-08-2011, 10:18 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de DeDal N. - 07-03-2014, 08:15 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Romania - 08-03-2014, 03:00 AM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Agrona - 16-04-2014, 05:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)