Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nikon D90 Vs Fujifilm S700

#5
Trec si eu pe aici! Unele poze m-au impresionat de-a dreptul. Nu stiu unde e claritatea mai mare, dar dupa parerea mea cu D90 parca au iesit mai bine. De multe ori ai nimerit unghiul si ai bagat niste efecte cul, mi-au placut mult. Din ultimul post, penultima poza si cea de deasupra ei m-au dat pe spate ( in sensul rau, apropo ). Nu s-au vazut deloc clar si nu ai surprins un moment anume 33 Ntz, ma asteptam la mai mult.
Incearca sa intorci pozele inainte sa le pui aici pentru ca imi sucesc gatul prea mult pentru a le analiza 9
In poza like a horse, fundalul e alb. E editata la pc sau chiar asa a fost facuta? Ma indoiesc sa fi fost facuta ... in fine, sa trecem mai departe. Imi place cum ai surprins culorile in poza Valea regilor si nu numai acolo, ci si in primul post cum ar fi ultima poza, acel candelabru. De asemenea, in primul post ai facut unele poze neclare, sau cele facute cu Fuji cum ar fi ceasul, acea planta care e cam uscata si podeaua ( sau ce o fi ) mi s-au parut chiar banale.

In principiu faci o treaba buna, nu am ce comenta mai mult, deci astept urmatoarele poze. Bafta ! Smile



Răspunsuri în acest subiect
Nikon D90 Vs Fujifilm S700 - de aleutu - 29-03-2011, 08:43 PM
RE: Nikon D90 Vs Fujifilm S700 - de Flash - 30-03-2011, 08:05 AM
RE: Nikon D90 Vs Fujifilm S700 - de aleutu - 04-04-2011, 08:25 PM
RE: Nikon D90 Vs Fujifilm S700 - de Rain - 04-04-2011, 08:56 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)