Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

@Agrona este sora mea mult prea iubita, amandoua facand parte din cultul vrajitoarezol zupiste. Ne-am cunoscut prin obsesia noastra fata de barbi si barbosi. Este o persoana minunata, fantastica, are glume bune si uneori este un troll de 10 ori mai bun decat mine. Suntem mereu o echipa impotriva lui Alin si ne folosim de skillurile noastre in magie neagra si wiccan pentru a-i face fags pe restul. Ai un par genial, pe care-l ador, si esti total opusul meu, esti feminina uneori si imi vine sa te imbratisez MAXIM. Luptii pentru ce vrei si ai fi in stare sa omori oamenii care se iau de cei dragi tie, adori pisicile si comicbook urile si-ti place placinta. Stii sa asculti si tot odata stii sa dai sfaturi si sa primesti laude si esti geniala. Ai un simt al umorului foarte bine dezvoltat pe care-l exersezi cu fiecare ocazie pe fags ca Alin. Esti valorasa Crazy-monkey-emoticon-136 si suferi de prea multa valuta iar monetarul il tin eu Crazy-monkey-emoticon-136 Esti o sora uimitoare care m-a ajutat mult si nu mai pot scrie pentru ca-mi dau lacrimile. Te iubesc 2

Si tu, cel care va urma, si cel de dupa, si cei dinainte, sunteti toti fantastici 2 Va pupa Storm <3
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de Stormrage - 08-04-2014, 09:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.957 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.722 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)