Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#40
Oh, Metal. :]] Prietenia noastră a fost cu multe ups and downs, dar tu știi că eu țin la tine oricum. Ești enervant, fițos și superficial. Mă scoți din minți de multe ori, din cauză că pur și simplu nu știi ce e aia viața reală. De fiecare dată când intuiești tu că am ceva și eu îți zic că sunt bine, ești în stare să mă stresezi și toată ziua până cedez și îți spun ( într`un fel asta e bine, înseamnă că îți pasă de mine ). Lăsând la o parte chestiile tale rele, ești o persoană genială, amuzantă și de treabă. Ești în stare să îmi faci ziua, dacă sunt cu moralul la pământ, și cu tine râd mai mult decât o fac cu multă altă lume. Ai o obsesie cu grasul din Brașov ( sau poate doar adori să mă lași fără aer :]] ). Știi că deși te enervez și eu la rându`mi, viața ta ar fi goală fără mine. : > Asta așa, pentru efectul dramatic. Adică dăăă, ce ai face tu fără superba absolută în viața ta ? :o Nu poți să zici că nu ții la mine, adică sunt Nyuletta, nu Meteo ? :]]

Lăsând la o parte Shakespearianele noastre discuții, ești o persoană foarte tare - în majoritatea momentelor.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Nya. - 19-07-2011, 11:05 AM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.166 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.744 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)