Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#33
Zuza.

Măi, eu mereu te-am iubit pe tine și mai mereu mă faci să râd. Mă înțeleg bine cu tine, chiar dacă de multe ori încerci să mă calci pe coadă și totuși nu îți iese, așa cum ai făcut și azi ( Zuzsplină, Zuzmăgar, Zuzuplici de muște ). Uneori ești încăpățânată, sau așa îmi dai impresia, sau cel puțin refuzul unui duel la fan fiction m-a făcut să cred asta. Ești talentată, adică eu una la duelul trecut ți-am recunoscut lucrarea imediat. Ești dulce și pufoasă, sincer, îi faci pe cei din jurul tău să se simtă bine, și de multe ori le mai reproșezi lucruri ( nu știu dacă la toți, dar mie da T_T mini.exemplu: ce ai tu cu „lol” -.- ? ). Mai îmi place că ai un mod de a fi chiar plăcut și nu te lași modelată de nimeni. Mai își place ciocolata, cu trei bomboane din ciocolată te-am și convins să faci parte din armata mea de măgărițe o.o. Atenționezi lumea, sau doar pe mine, stai liniștită, nu te ciopârțesc, doar îmi ești prietenă și îți dai seama de cât de tâmpită pot fi eu uneori. Nu mă mai lungesc, ești o tipă de nota zece, o mie, o sută, trei mi, două mi xD
.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Daria - 14-07-2011, 11:07 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.129 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.744 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)