Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unforgotten memories^^

#6
Heii... ce faci ?
Am trecut si eu pe aici, m-a atras foarte mult titlul. Eu chiar nu am nimic de comentat o.o Nimic de criticat o.o Pozele mi se par absolut superbe din toate punctele de vedere. Eu iubesc orice poza vad :]] dar astea chiar le ador. Ceea ce imi place cel mai mult la aceste poze este calitatea.

Citat:În primul rând aș dori să mulțumesc pentru sfaturi și critici..o să fiu mai atentă dată viitoare la poze^^. Referitor la aparatul foto, dețin modelul Panasonic Lumix TZ5. Știu că nu e cel mai dotat aparat , dar mie personal îmi place cum face poze^^.

Nu e dotat? Mi se pare foarte bun aparatul, deoarece pozele se vad foarte bine, sunt foarte clare. Mi-as dori si eu un aparat de ala xD Facem schimb ?15
Imi plac foarte mult pozele in care ai fotografiat flori. Mie una imi plac foarte mult si faptul ca vad imagini atat de frumoase cu ele chiar ma bucura, sa zic asa xD Ai un unghi foarte bun atunci cand faci pozele, iar lucrul pe care il doresti sa-l fotografiezi este foarte bine ales. Deasemenea imi place foarte mult si ultima fotografie. Acel catel este pur si simplu adorabil. Ii ador ochisorii >.< Sunt atat de stralucitori. Pare atat de nevinovat felul in care se uita o.o

Astept si alte fotografii. Succes in continuare si te felicit. Faci o treaba grozava.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Unforgotten memories^^ - de KawaiiAlice - 25-03-2011, 11:51 AM
RE: Unforgotten memories^^ - de Ang. - 25-03-2011, 04:56 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de Me†al. - 25-03-2011, 10:37 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de Flash - 25-03-2011, 10:53 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de KawaiiAlice - 26-03-2011, 04:33 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de βεκi - 29-03-2011, 11:16 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Memories <3 Mariah . 0 1.794 09-04-2011, 05:37 PM
Ultimul răspuns: Mariah .


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)