Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de cartier

#98
Capitolul 27

Imi intinsesem iubitul in pat, dupa care m-am pus peste el si l-am sarutat lung. Buzele sale fine se contopisera cu ale mele si ma dezmierdau usor, facandu-mi inima s-o ia la galop de fericire. Ceva mai frumos ca asta nici ca se putea si mai fericit de atat nici ca puteam fi. De cum se dezlipise de mine pentru a tusi din nou, dar mai usor de aceasta data, mi-am dus mana pe sub bluza lui, incepand sa ii mangai trupul gratios, pielea fierbinte.
- Doctorul a zis fara... efort! spuse intorcandu-si privirea pentru ca eu sa nu vad, ceea ce ma amuzase al dracului de tare, incepand sa rad pana la lacrimi. Nu ma asteptam la asa ceva din partea lui. Brian se sculase in fund in acel moment si ma privea cu ochii mari, neintelegand de ce rad cu astfel de pofta nemarginita. Marai usor, dupa care eu am vorbit:
- Nici macar nu voiam sa depundem efort, zeul meu, voiam doar sa te dezbrac si sa te bag in patut!
Continuam sa rad, in timp ce el se rosise si mai tare. M-am aplecat si l-am sarutat lung pe buze, continuand sa-i mangai pielea fierbinte. Nu-mi venea sa cred ca se gandise la asa ceva, precum nu-mi venea sa cred nici ca ii zisese doctorului ca sunt iubitul sau. Cuvintele lasasera un gand placut in mintea mea, eram fericit ca se gandise in felul acela la mine, insemna ca nu eram singurul care simte mai mult si are nevoie de mult mai mult decat atingere fizica si placere fizica.
Ultima partida cu el, cea din baia restaurantului, ma facuse sa-mi doresc mai mult si mai mult. Trei-patru zile de pauza ma puteau ucide, nu-mi venea sa cred. Cum o sa stau eu fara sex atata timp, cand eu aveam obiceiul sa mi-o trag o data pe zi minim?! Nu-mi venea sa cred ca fac asta. Plus de-asta, cu el era altceva. Spun asta pentru ca, inainte, cand eram cu altcineva, aveam obiceiul sa ma culc si cu altii sau altele, insa acum, de cateva zile bune nu ma atinsesem de nicio alta fata sau niciun alt baiat intr-un fel aparte, care sa le dea de inteles ca as vrea s-o facem.
Schimbarile care venisera o data cu prietenia cu el nu ma deranjau, din contra, ma incantau. Doream sa tip de fericire ca e langa mine si mai ales ca spusese ca sunt iubitul lui. Nu credeam ca ar fi recunoscut vreodata acest lucru, mai ales in cazul in care era atat de inocent si destept si toate calitatile, ceea ce-l facea sa para perfect in ochii celorlalti, spre deosebire de mine, golanul numarul unu, baiat de cartier, borfas si dealer sau orice fel de astfel de cuvinte imi mai fusesera adresate de-a lungul timpului. Nu negam, asta era realitatea, fumam droguri si eu. Daca stateam insa sa ma gandesc mai bine, asta nu se intamplase de cateva zile bune, mai precis de cand era la mine.
- Randy, esti atent la ce spun?! repeta si ma prinse de barbie, fortandu-ma sa ma uit la el. Am scuturat din cap, revenindu-mi, dupa care i-am zambit. Inca ma aflam deasupra lui si mainile mi se miscasera in tot acest timp pe trupul lui, oferindu-i acele atingeri pe care le adoram. Am dat afirmativ din cap si l-am sarutat lung, dupa care i-am ridicat bluza de pe el cu blandete, ramanand din nou uimit. Ultima persoana cu care o facusem in afara de el fusese sora lui Matt, care ramasese fara haine, rupandu-i-le in graba de a o avea. Mi-am trecut limba peste buze, ascultandu-l: Esti cumva suparat? Pari cam pierdut...
- Nu, nu sunt, sunt doar ganditor. Referitor la... Ceea ce i-ai zis doctorului, Brian. Facu ochii mari in acel moment si isi intoarse chipul intr-o parte, facandu-ma sa zambesc. L-am sarutat cu blandete si am continuat: Nu ma asteptam sa ma crezi... Iubitul tau. Sa fiu sincer, nu ma asteptam sa spui cuiva, ma rog, in afara de Miranda, care si-a dat seama. Felul in care ai spus despre asta, degajat si dulce, m-a facut sa tresalt de fericire in acel moment.
Deja inima imi batea mai tare in timp ce vorbeam si-i spuneam toate aceste lucruri. Nu-mi era rusine, insa imi era teama. Mereu cand imi aratasem adevaratele sentimente pentru cineva reusisem sa fiu tratat cu dispret, ca si cand pe capul meu era pus un pret. Fusesem luat in bataie de joc, de aceea evitasem sa mai iubesc, insa acum.... Acum era cu totul altceva. L-am strans in brate si el isi puse mainile pe pieptul meu, incercand parca sa creeze zidul acela invizibil dintre trupurile noastre. Credeam ca are de gand sa ma indeparteze, insa nu, el ma dezbraca de hanoracul de pe mine, apoi se ridica usor si incepuse sa ma sarute pe piept.
- Mirosi incantator! rosti trecandu-si limba peste pielea fina a gatului meu, pe care o prinse intre dinti si incepuse s-o suga usor, facandu-ma sa tremur de placere si de dorinta.
- Doctorul... ! spun alarmat, incercand sa-l fac sa ma lase in pace. Stiam ca daca aveam sa continuam il voi face al meu din nou, ceea ce nu reprezenta o solutie pentru noi. Eram oricum destul de obositi, nu pentru ca nu avusesem timp sa ne odihnim, in cazul lui, si nu destul, in cazul meu. Am cascat lung si l-am pupat pe varful nasului, apoi pe frunte. Facu ochii aia dulci pe care ii iubeam si flutura din gene, iar eu am chicotit usor si mi-am dus mana intre picioarele sale, strangand usor de materialul dintre acestea si de locul ascuns.
Scapase un geamat infundat in acel moment, care insa fu acoperit de buzele mele. Il tineam strans in brate si il dezmierdam cu atingeri fine, iar el isi plimba mainile pe spatele meu intr-un mod aparte, facandu-ma sa tremur de placere.
- Da, doctorul, rosti intr-un final la urechea mea si am chicotit usor, deschizandu-i slitul si capsa blugilor pe care i-am tras jos de pe el, lasandu-l doar in boxeri. Dupa cateva secunde am facut acest lucru si cu hainele mele, luand drumul bine cunoscut lor: podeaua. Mi-am trecut limba peste buze si m-am pus peste el, ochii mei verzi precum smaraldele fixandu-se in cei ai sai, de culoarea apelor limpezi a izvoarelor de munte. L-am strans in brate din nou, de data asta insa asezandu-ma langa el. Am tras patura peste noi si i-am simtit capul cum se asezase pe pieptul meu, apoi ma saruta usor. Randy? a intrebat in soapta.
- Hm?
- Te-a deranjat ce am zis la spital? veni intrebarea lui care ma facu sa izbucnesc in ras. Brian era mai copilaros de cat parea si nu-mi venea sa cred cata naivitate poate avea. L-am strans si l-am sarutat lung pe crestetul capului, apoi buzele mele coborara pentru a-l saruta pe el, a-l dezmierda si al mangaia.
- Cum sa ma deranjeze, iubire? Din contra, m-a incantat. Ceea ce ai spus acolo m-a facut sa-mi limpezesc si eu din ganduri si din sentimente, i-am explicat zambind, iar el, neintelegand, ma apucase de barbie si ma trase spre el. Boticul dulce il acoperi pe al meu pentru cateva momente, apoi se lasa pe perna, privindu-ma gales.
Adoram ochii aia. Imi venea sa-i mananc la cat erau de dulci, la fel cum imi venea sa-l devorez pe el, cu trupul fierbinte si pielea aia fina care miroase a trandafiri, sau cel putin asa mi se parea mie. Am cascat lung, iair el profita de moment si-si puse degetul aratator pe buzele mele, nedandu-mi voie sa vorbesc in continuare, insa oricum nu aveam de gand s-o fac, spusesem destul. Eram usor trandafiriu in obraji si nu-mi venea sa cred ca eu eram in stare sa recunosc ca-mi place cineva nu pentru placere fizica.
Implicasem sentimente, si totusi stiam ca relatia noastra e una speciala, bazata pe respect si dragoste. Fara sa ne dam seama, ajunsesem sa ne iubim. Sau macar eu o facusem, de el nu eram sigur. Nu doream insa sa fiu dezamagit si respins pentru ceea ce eram sau ceea ce faceam. Faptul ca se culcase cu mine la foarte putin timp dupa ceea ce se intamplase cu tatal sau ma facea sa-mi dau seama ca nu eram chiar oricine in viata lui, si totusi nu puteam fi sigur pe nimic...
- Randy, mi-a placut cand m-ai avut la restaurant, rosti intr-un final si suspina, facandu-ma sa zambesc amuzat si sa-mi trec limba peste buze. Baiatul asta stia sa ma faca fericit, nu gluma! L-am luat in brate si mai strans decat era, facandu-l sa tuseasca usor, dandu-mi seama ca nu e pregatit pentru '' joaca ''.
- Mie-mi spui?! Si nu ma asteptam sa vrei acolo, pentru cateva momente ma speriasem la gandul ca aveam sa fim prinsi in timpul actului. Si nu ca m-ar fi deranjat daca asista cineva, insa nu suport sa simt ca te doreste altcineva sau sa fim intrerupti in timp ce...
Nu am continuat, deoarece mana sa im acoperi gura. Imi dadusem seama in acel moment ca incepeam sa il excit, pentru ca mana mea se afla acum intre picioarele lui. Nu doream insa sa ii fac nimic, ci doar sa-l mangai usor. Tresarise insa si se rosise si mai tare, inghitind in sec. Reactiile sale ma incitau al dracului de tare, facandu-ma sa cersesc mai mult din partea lui, desi constientizam ca nu aveam sansa sa primesc, plus ca nu era gata sa o faca.
Imi impusesem in minte ca pentru minim o saptamana sa nu ma ating intr-un mod incitant sau sa nu-l las sa-mi faca el mie asta pentru a nu simti nevoia de a-l domina, insa nimic, era in zadar, pana si prezenta lui, respiratia lui fierbinte, sunetul dulce scos in momentul in care scancea sau gemea usor, cascatul si orice mic sunet sau orice miscare imi trezea simturi groaznice. Nu-mi venea sa cred ca ma simt asa, nu-mi venea sa cred ca mi se intampla asta. Eram un pervers si jumatate daca niste lucruri asa banale ma faceau sa-l vreau.
Pe buze imi stateau cele doua cuvinte foarte greu de spus, cerand sa iasa la suprafata, sa-i arate sentimentele mele, iar teama aproape ca invinsese, fiindca imi itnredeschisesem buzele pentru a vorbi.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 22-03-2011, 11:11 PM
RE: [yaoi] Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 09:58 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:19 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 12-01-2012, 12:27 AM
RE: Iubire de cartier - de YuneSugihara - 12-01-2012, 04:22 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:57 AM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:30 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:34 PM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 24-02-2012, 09:08 PM
RE: Iubire de cartier - de Blue. - 25-02-2012, 05:34 PM
RE: Iubire de cartier - de DiZ - 10-06-2012, 10:28 AM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 10-06-2012, 09:38 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:07 AM
RE: Iubire de cartier - de Ciquita - 11-06-2012, 03:41 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 15-06-2012, 07:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:49 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 19-07-2012, 05:27 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 23-07-2012, 12:05 AM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 23-07-2012, 09:35 AM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 01:01 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 15-09-2012, 10:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:24 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 14-10-2012, 03:45 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 25-10-2012, 06:37 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 27-10-2012, 03:18 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:13 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:49 AM
RE: Iubire de cartier - de yuehan - 04-01-2013, 12:03 AM
RE: Iubire de cartier - de Meh. - 08-02-2013, 08:03 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:26 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 19-02-2013, 05:24 PM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 30-06-2013, 12:28 AM
RE: Iubire de cartier - de Loli Ari - 06-07-2013, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.634 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata de cartier[hentai] Shadow. 15 17.968 23-01-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Miauu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)