Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[SUGIZO] Days of Repetition

#4
Mă bucur că am găsit fanficul dat, înainte nici nu intram pe aici, dar iată şi ceva foarte bun, în sfârşit - pe interesul meu. Sugizo mi-a plăcut mereu şi sunt încantată că citesc un fic despre el. Am mai citit câteva în rusă, yaoi, cu această minune, dar în română - niciodată.

Cunosc foarte bine activitatea lui de artist, ascult cu mare plăcere melodiile sale, piesele trupelor în care a activat şi activează, dar nu ştiu nimic despre viaţa lui, pentru că nu m-am interesat. Din poză pot să înţeleg că chiar are o fetiţă. Aş vrea să te întreb dacă acest jurnal e inspirat din realitate sau e alcătuit de tine. Indiferent de răspuns, să ştii că faci o treabă foarte bună.

Îmi place cum scrii, nu ai greşeli şi ai un mod plăcut, chiar calm de a reda tot ce ţi-ai propus. Am văzut că nu sunt comentarii, dar eu voi comenta mereu, de aceea sper să continui.

Îmi place numele fetiţei, nu am nici o treabă cu Sailormoon, dar e frumos şi nu contează de unde vine.
Aş mai vrea să ştiu despre care "hide" vorbeşti în fic şi de ce îi scrii numele cu literă mică. Sunt sigură că nu e greşeală şi o faci intenţionat. Oare e dragostea mea, chitaristul din X-Japan? Slabă nădejde. Mai ştiu un Hide din Buck-Tick... hmm, dar sigur nu e acela. Nu cred că ar fi avut vreo treabă cu Sugizo. Aşa se întâmplă când nu mă informez deajuns, nu am nici o idee şi asta mă enervează, dar sper să mă luminezi.

Sunt foarte interesată de acest fic şi într-adevăr îmi place foarte mult. Fii sigură că spun asta cu toată sinceritatea de care sunt capabilă. Aştept next cu nerăbdare!



Răspunsuri în acest subiect
[SUGIZO] Days of Repetition - de CHOCO - 05-03-2011, 08:08 PM
RE: [SUGIZO] Days of Repetition - de CHOCO - 25-03-2011, 11:47 PM
RE: [SUGIZO] Days of Repetition - de CHOCO - 13-04-2011, 11:30 AM
RE: [SUGIZO] Days of Repetition - de Wolves - 09-07-2011, 06:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] 35 Days of Happiness [SasuSaku] MarilynDelRey 3 2.891 28-06-2013, 05:49 PM
Ultimul răspuns: *Kidutza*
  School Days (+18) Wolves 27 8.081 17-07-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Camelie.
  School Days (+18) Wolves 27 8.141 17-07-2011, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Camelie.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)