Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

* Requests [Cereri] ~ By CRI *

#6
Hey , sper ca nu deranjez cu prezenta mea pe`aici , caci sunt si eu interesata de propunerea ta si ... as vrea un desen [ logic ] ^^

Anime - Full Body - Fata - Digital


As vrea sa fie un personaj sadic [ poate chiar tente emo ] , sa aiba ceva rock ghotic si o oarecare nebunie aparte [ aici tu hotarasti ce se potriveste , in functie de desenul pe care il realizezi ]. Nu ma deranjeaza exagerarile [ gen : un corp foarte slab sau parul ridicat de " electro socuri " ] defapt chiar mi-ar surade ideile de acest gen , insa daca le poti realiza. As opta pentru o pozitie joasa , intr-o compozitie potrivita ... 39 Vezi tu singura , nu tin prea mult cont de asta. Vestimentatia ar putea fi extravaganta , cu culori pastelate si vibrate [ daca am spus personaj sadic , ma refeream la expresie , iar aspectul sa contrazica oarecum ideea initiala ] , doar daca reusesti ... xD

Cu alte cuvinte eu spun doar : Personaj anime feminin intreg , cu expresia faciala sadica si vestimentatie pastelata ! Restul depinde de tine , de ideile tale , de compozitia in care vrei sa incadrezi totul ... Iti dau frau liber ^^ Cat mai mult !


Sunt dispusa sa te astept si o luna =]] [ serios ] , dar daca nu doresti / nu intelegi descrierea / nu ai timp sau mai stiu eu alte motive pentru care nu esti dispusa sa realizezi desenul , te rog sa ma anunti printr-un PM.

Succes cu toate " comenzile " si imaginatie bogata + mult timp liber ! ^^





Răspunsuri în acest subiect
* Requests [Cereri] ~ By CRI * - de hiimera - 17-02-2011, 12:36 AM
RE: * Requests ~ By CRI * - de Ana - 17-02-2011, 01:00 AM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de DeDal N. - 17-02-2011, 07:11 PM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de Addeh - 23-02-2011, 09:23 PM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de Danb - 23-02-2011, 11:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)