Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Buna dulcico:x

Sper ca ti.am lipsit..sau ca macar cineva mi.a simtit lipsa pe ici'...Oricum sa nu mai vorbim despre mine ci despre tine sau despre acest capitol..E genialle...Fantastik. Minunat. Nu prea gasesc vreun cuvant potrivit...Mi.am amintit prima data cand ne.am cunoscut. Si primul fic pe care ti l.am citit. Promitator inceput care a fost...Deci capitolul e foarte frumos, ma bucur sa vad ca dulcea si inocenta Sakura va deveni un leopard neimblanzit care isi va ciuli urechiusele, isi va ascuti gherutele si isi la pozitiona ochisoori ei pe nevinovatul si ghinionistul animalut care ii va cadea in capcana. Eu deabia astept inca o mini adventure sa mai citesc. Oricum cat despre greseli, pare-mi-se ca vazuta una, nu mai mult. Descriere, dial-go si restu seexcelente.
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa - de Sho-Yo - 11-06-2012, 06:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.076 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.606 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.755 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.591 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.992 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 11.998 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)