Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#21
Bun. Dau si eu pe aici. Multumesc ca m-ai anuntat. ^^

Deci, ma bucur ca ai adus nextul. ^^
Sa trecem acum la fic. Descriere.. nu-mi place. Da ai dar numai la infatisarea personajelor si interiorul casei. Sentimentele si-au cam luat zborul. Adule inapoi. Ai nevoie de ele aici in fic. Mai lucreaza putin la descrierea sentimentelor. Da recunosc ca ai descris niste sentimente cand ai povestit din perspectiva Sakurei, dar cred ca si Sasuke are sentimente nu-i asa? ^^ Naratiunea a fost acolo. Nu am ce comenta. Si de data aceasta a fost destul de buna. Greseli, sincera sa fiu nu m-am uitat dupa ele. Poate ca au fost poate ca nu au fost. Ehem, ti-a zis si DeDal N. lasa-i pe cititori sa-i foloseasca imaginatia. E mai frumos asa decat sa pui un kilogram de poze. Ceea ce nu mi-a placut a fost cand zicea-i "Fata lui Itachi". Suna asa de aiurea. Adica puteai spune prietena lui Itachi sau iubita lui Itachi. Asa poate se intelege ca are o fiica. In fine. Mi-am zis parerea. Chiar m-a deranjat chestia asta.

Pai astept sa aduci nextul. Sper ca nu te-a suparat comentul meu. ^^
Bafta in continuare!
:bye:



Răspunsuri în acest subiect
RE: “CEA MAI RETRASA SI SINGURA FLOARE ESTE SI CEA MAI FRUMOSA” - de Debb.' - 10-02-2011, 08:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.074 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.602 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.749 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.575 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.985 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 11.990 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)