Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pentru curiosi :P

#1
Salutare everyone Smile.Sunt noua pe aici(chiar foarte noua) si din cate am vazut,toata lumea se prezinta deschizand un nou topic...Sa incepgandac

Nume: Georgiana,dar mai bine spuneti G sau Setsuna --> Me n_n
Localitate: Bucuresti ...
Varsta: Desi am observat ieri ca nu sunt cea mai baba de pe forum 24 cred ca sunt totusi printre ei -->15 ani,zodie rac
Hobby-uri: Imi place enooorm sa desenez si asta nu doar pen' ca-s fan anime 10 pur si simplu SmileSa merg cu bicicleta,sa ma pliiimb...sa citesc...sa calatoresc...etc etc
Music: Well in afara de muzica clasica,mai ascult punk,punk-rock,metal,symphonic rock,alternative...siii...poate putin house nu prea mult
Anime-uri:Va anunt de pe acum ca nu sunt genul ala de fan care a vazut toate episoadele unui anime,si stie absolutalmente tot despre el.Din pacate,nu-s asa 71.Am vazut cel mult 10 episoade cam din fiecare anime(alea mai cunoscute).Chiar si asa,imi plac anime-urile.Cel mai mult mi-a placut Wolf's Rain(pe care m-am chinuit vara asta sa-l vad pe tot si n-am reusit 45)
Ca sa inchei cu chesti banale,ador albastrul,rosul si portocaliul si verde imi place,dar mai putin.
Dintre flori,prefer trandafirul,liliacul,(uuf!!!si am vrut primavara trecuta si eu un liliac si n-am reusit sa iau de pe la nimeni 20 )ghiocei,lacramioare,zambile,albastrele...si altele
Carti: Mi-a placut enoooorm de muuuuult Stapanul inelelor...cu tot cu Hobbitul si Silmarilion :X,Sa ucizi o pasare cantatoare,Ziua trifidelor,Frankenstein,Cismigiu & Com. ... si cam astea au fost cartile care m-au impresionat.Or mai fi fost si altele...da' la ora asta nu-mi mai aduc aminte.


Ce sa mai zic?! Daca sunteti curiosi si vreti sa aflati si alte lucruri 106(acuma,sincer,nu-mi vin in minte acele "alte lucruri" Poate voi o-ti fi mai inspirati) atuncea intrebati Smile.

n_n Have a nice day n_n



Răspunsuri în acest subiect
Pentru curiosi :P - de Hades - 23-09-2008, 06:41 AM
RE: Pentru curiosi :P - de Flash - 23-09-2008, 08:26 AM
RE: Pentru curiosi :P - de Hades - 25-09-2008, 01:35 PM
RE: Pentru curiosi :P - de Flaw - 23-09-2008, 02:17 PM
RE: Pentru curiosi :P - de Hades - 24-09-2008, 06:34 AM
RE: Pentru curiosi :P - de seeergiu - 25-09-2008, 06:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)