Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!!

#8
Heeei ! Pai, am revenit pe aici ca sa va raspund la intrebari. So,va multumesc pentru urari si bineinteles ca vom deveni prieteni, defapt suntem deja :love:

Sa vedem ..

Raspuns la intrebarile lui AlerimxD :

1. De unde ai aflat de animezup şi de ce te-ai înregistrat ? - Pai de animezup am aflat intamplator , in timp ce cautam ceva ficuri de citit . De ce m-am inregistrat ? Pentru a felicita autori ficurilor care imi plac , si bineinteles pentru a posta si eu :yes:
2. Ce alte formaţii mai asculţi ? - Ei bine..mai ascult si Cinema Bizzare
3. Cânţi la vreun instrument sau din voce ? - Cant la chitara si din voce , insa mai mult pentru familia si prieteni mei , ignorand faptul ca parinti mei cred ca ar trebui sa ma duca la niste concursuri fiindca am talent.
4. Ce cărţi citeşti ? Care este autorul tău preferat? Dar genul ? - Pai citesc tot felul de carti , autorul meu preferat este Ion Creanga . Dar in special citesc ficuri in marea parte din timpul meu . Si ca gen...prefer comedie&dragoste , aventura&dragoste sau actiune&dragoste. Nu prea imi plac cele cu sfarsit tragic , poate la inceput sa fie ceva mai tragic,insa nu la sfarsit..prefer un happy ending.
5. Te uiţi la filme, seriale ? - Da bineinteles ca ma uit !
Pai AlerimxD iti multumesc de urare si sper sa devenim prieteni/prietene..inca nu stiu daca esti fata sau baiat , asa ca te-as ruga sa imi spui.

Raspunsuri la intrebarile lui ^.^.::Nemo::.^.^

1.Iti place ciocolata? - Daca imi place ciocolata ? Bineinteles..defapt ..o ador o//o
2.Manga ai citit? - Da , manga am citit si citesc in continuare Smile
3.Yaoi?Yuri? - Bineinteles , ambele 10
4.Iti place sa desenezi? - Sigur ca imi place sa desenez , ma calmeaza cand fac acest lucru , parca uit de toate problemele .

Iti multumesc pentru urare Nemo , sper sa devenim prieteni/prietene..sa-mi spui si tu ce esti fata sau baiat ..scuze dar nu stiu..si as fii incantata sa aflu Smile


Raspunsuri la intrebarile Zuzei :

1 . De unde esti? - Sunt din Bucuresti Smile
2 . Cum ti se pare aici? - Hm , pai sa sti ca imi place aici ..am observat ca lumea este prietenoasa ..si asta ma face sa ma simt bine .. 10
3 . Unde ai fost aseara la ora 22:35? : )) - Hehe ..am fost pe afara , facand farse prietenilor :ha:
4 . Ce culoare are bluza ta in acest moment? - Bluza mea in acest moment , sau mai bine zis tricoul ..detine culoare de gri , roz si galben.

Zuza scumpo , iti multumesc de urare ..si sper sa devenim prietene :X


Raspuns la intrebarea lui Ang :

Wanna be friends? ^^' - Bineinteles :X
Si iti multumesc de urare

Raspunsuri la intrebarile Georgianei :

Ce gen de muzica asculti? - Rock. Sper ca nu va deranjeaza sa aveti printre voi o Rockerita 21
Iti place sa dormi? - Da ..imi place sa dorm.
La ce te gandesti in acest moment? - Acum ? Ma gandesc sa postez un fic , care sper sa va placa :pls:
Scumpo , multumesc de urare ..si sper sa devenim prietene :X


Raspunsuri la intrebarile Alyei :

1. Ce zodie esti ? - Sunt zodia Rac
2. Ce detesti ? - Persoanele fitoase , increzute , mincinoase , ipocrite , certurile fara rost , problemele , ca cineva sa se ia de prieteni mei ..si multe alte lucruri :...:
3.Iti place sa citesti ? - Desigur ca imi place sa citesc , doar asta fac in marea parte a timpului ..citesc ficuri , sau cand le termin de citit pe toate , ma apuc de citit o carte ..
4. Ce vrei sa devi in viata ? - Doctorita , veterinar , avocata , politista , model , cantareata sau dansatoare ..inca nu m-am hotarat
Draga mea , iti multumesc de urare si sper sa devenim prietene :X

Si nu in ultimul rand ii multumesc lui Zuppy :X

Daca mai aveti intrebari , sa stiti ca eu voi raspunde cu mare drag

Ma bucur sa ma aflu aici si sper ca imi voi face muuuuulti prieteni :chuu:

Ja ne !
Mrr
:bye:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!! - de AlerimxD - 29-01-2011, 08:19 AM
RE: Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!! - de Stormrage - 29-01-2011, 10:33 AM
RE: Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!! - de Zuza. - 29-01-2011, 01:18 PM
RE: Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!! - de Ang. - 29-01-2011, 01:44 PM
RE: Ayssia~Bulinuta~Roz e aici !!! - de Alyssia~Bulinuta~Roz - 29-01-2011, 10:48 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.268 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)