Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX stuffz

#7
Multumesc pentru comment! ^^

Da, 6 si 8 imi plac si mie cel mai mult din cam tot ce am facut....de 20 nu sunt foarte incantata, nu imi place cum au iesit intr-un final culorile, iar la 27....sincer nu vad in ce sens e impartit in doua, singurul lucru care imi displace mie e ca e mult prea colorat but that's all...iar la 33 din pacate stock-ul a fost cam naspa...si again are zeci de mii de culori, lucru pe care in ultimul timp am incercat sa-l evit. Majoritatea semnaturilor astora din primul sunt facute pe un ecran destul de mare dar care din pacate la vremea aia nu avea rezolutia cea mai performanta, deci probabil intelegi acum de ce mie formatul nu mi se pare mic deloc, iar dupa o pauza de juma' de an or so am refolosit acelasi format din obisnuinta. Acum ma chinui sa mai alternez 21 ....Cat priveste scrisurile, in afara de cateva care sunt cam neinspirate - printre care si asta de la ultimul SOTM - mie mi se par in general bine blendate cu intregul si destul de bine plasate, fata de ce am mai vazut la altii oricum (desi asta nu inseamna ca nu se putea mai bine ofc).

N-am eu prea mult timp ca sa ma mai ocup serios de GFX, le mai fac doar asa ca un mod de relaxare ocazional, dar o sa tin cont de sfaturi ^^
//---Change the scheme! Alter the mood! Electrify the boys and girls, if you'd be SO kind!---//

[Imagine: war-sig-2.jpg]

~~~Grindin' mah bears... grindin' mah bears... Oshi*splat*~~~



Răspunsuri în acest subiect
GFX stuffz - de Odyssey - 26-01-2011, 01:32 PM
RE: GFX stuffz - de Odyssey - 28-03-2011, 12:54 PM
RE: GFX stuffz - de Odyssey - 31-03-2011, 05:44 PM
RE: GFX stuffz - de Ryuu - 31-03-2011, 06:04 PM
RE: GFX stuffz - de Odyssey - 01-04-2011, 10:23 AM
RE: GFX stuffz - de Tox - 21-04-2011, 01:12 AM
RE: GFX stuffz - de Odyssey - 26-04-2011, 01:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)