Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Acesta este ultimul capitol, trebuia postat de mult aici, dar din pacate am si uitat :3 ii multimesc moderatoarei DreamGirl ca mi-a permis sa postez acest ultim capitol, deschizand topicul deja inchis de multa vreme xD

Capitolul XLII

Usa casei lui Kyan se trantise puternic in urma noastra, facandu-se auzite mai apoi sunete de pasi incerti si respiratii fortate. Actorul nici nu concepea a-si retrage buzele de pe ale mele, reusind a-mi fura respiratia cu fiecare secunda ce trecea. Prima gura intensa de aer fusese doar cand ma trezisem pe suprafata moale a patului sau. M-au trecut fiorii. El deja isi descheiase camasa, aruncand-o la intamplare pe un scaun, pentru ca apoi sa apara deasupra mea, privindu-ma parca pierdut in timp ce-si trecuse limba peste buze.
-Stai, cerusem eu, privindu-i igrijorat bandajul ce inca ii acoperea pieptul.
-Nu mai stau, spuse el, ignorandu-mi cerinta si asezandu-se asupra mea, pentru a-mi depune un sarut pe buze.
-Ti-am spus ca nu putem... nu poti! Coastele tale...
-Mai da-le dracu'! Taiase el, fara a se obosi sa ma priveasca, in timp ce imi descheia camasa, intr-o graba nemaipomenita, aproape rupandu-mi nasturii.
-Nu... stai, Kyan! ii cerusem din nou pe un ton mai rugator, la fel de ingrijorat, cand se oprise chiar dupa ce imi defacuse pantalonii.
-Bine, fu el de acord, lasandu-ma pe mine sa expir usurat. Atunci tu vei face restul, continua el prin a-mi indeparta complet hainele.
"Poftim...?" gandisem confuz, cascand ochii, atunci cand observasem ca ma lasase complet gol pe suprafata moale a patului sau.
In loc sa spun ceva concret, reusisem sa???? scot un geamat subtire, ca un mieunat, ca semn al surprinderii mele atunci cand camasa lui Kyan ajunsera la podea. El se asezase pe spate, in mijlocul patului, tragandu-ma in acelasi timp de brat pentru a ajunge deasupra lui. Simteam ca voiam sa dispar. Tot sangele care ar fi putut exista in corpul meu, s-a urcat in obraji, facandu-mi chipul sa arda puternic iar incheieturile au inceput a-mi tremura ca ale unui Chiwaua in zapada... Nu ma puteam opri. El isi asezase netulburat mainile sub cap si ma privea fix, asteptand ca eu sa fac ceva.
-Kyan... rostisem incet, atat incat abia ma auzise, dand din cap in semn negativ, lasandu-mi privirea in jos si inchizandu-mi ochii tulburat.
-Ce e? Nu poti?a intrebat el, zambind, intrebare la care ii raspunsesem cu acelasi gest; am miscat capul in semn ca nu.
Eram pe cale de a fugi, incercasem sa cobor de pe el, insa cum imi observase intenta, imi cuprinse repede mijlocul cu ambele maini facandu-ma sa raman pe loc, inainde sa reusesc a-mi ridica piciorul pentru a-l "descaleca".
-Te rog, Kyan... stii ca nu pot sa fac asta, spusesem cu o voce tremuranda, straduindu-ma sa-l privesc in ochii aceeia albastri care-mi trimiteau fiori reci pe sub piele.
-De unde sa stiu? nici macar nu ai incercat, zise el, zambindu-mi viclean, dupa care imi inmanase un prezervaziv pe care probabil il luase din pantalonii sai inainte de a se arunca in pat.
Simteam cum fiecare particica a chipului meu avea sa izbucneaca in flacari in orice secunda, iar respiratia mi se oprise un moment...
"Ce... ce trebuie sa fac!?" ma panicasem in sinea mea, de parca nu stiam ce trebuia sa se intample cu plasticul acela care imi fusese incredintat. Parca totul fusese sters din mintea mea si-asa incetosata.
-Haide, saruta-ma, ceruse actorul, facandu-mi semn cu degetul catre gura sa.
Statusem o secunda, incercand sa ma dezmeticesc din ameteala care ma cuprinse, apoi m-am aplecat pentru a-i aseza un sarut scurt pe buze.
-Ce-a fost asta? Am cerut un sarut, nu un pupic de copilasi.
Ma privea insistent, insa nu stiu daca realiza ca eu deja ma simteam pierdut. Rusinea, dorinta dar si teama si-au facut toate loc in capul meu, nevrand a se hotari care din ele sa ma afecteze mai tare, pentru ca erau mult prea legate una de clalalta...Imi era rusine de ipostaza in care ma aflam, insa mai tare ma rusina faptul ca trupul meu aproape urla dupa atingerea lui Kyan si imi era teama a-mi afisa dorinta de a-l atinge in modul in care el imi ceruse sa o fac, nevrand a ma lovi de jalnic din cauza nepriceperii mele.
As fi vrut sa plec, insa ca si cum mi-a citit gandurile, ma cuprinse cu mana stanga de dupa cap, in timp ce cea dreapta imi luase ochelarii pentru a-i lasa pe noptiera. Fusese doar o fractiune de secunda pana ce si-a unit buzele cu ale mele, lasandu-mi loc de un geamat infundat cand limba lui isi cauta intrarea, pe care nu intarziasem sa i-o ofer, intampinand-o cu caladura si cu o mare dorinta de a-i simti savoarea atat de specifica lui, cu un iz usor de menta, insa dulce in acelasi timp.
Inchisesem ochii involuntar, vrand a ma infrupta cu toata fiinta mea din gustul si sentimentul unic ce imi erau oferite si pe care le primisem cu placere.
Inspirasem doar atunci cand intrerupse sarutul pentru a ma privi cu ochii aceia sclipitori in care ma afundam de fiecare data. Iesisem insa din transa, parca instant, atunci cand ii simtisem degetele coborandu-le lent, dar sigur spre un anumit loc, ajungand de pe piept, pe abdomen, si apoi mai jos... cuprinzandu-ma in palma, reactia mea neintarziind sa apara inca din primele secunde. Ma simteam atat de murdar, stiind ca trupul meu reactiona cu nerusinare la cea mai mica atingere, insa pe Kyan parea sa il incante. Lasese un zambet satisfacut sa ii apara pe buze cand gemusem scurt din cauza mainii sale, care incepuse a se misca lent, masand cu blandete zona sensibila care imi era expusa in totalitate.
-Nu... stai! opreste-te...! il rugasem eu, prinzandu-l cu ambele maini de bratul intins, insa nu ma asculta, miscandu-si mana pe lungimea membrului meu deja excitat si aproape de apogeu. Da, simpla lui atingere ma facea sa imi pierd mintile... corpul meu se afunda in placere absoluta la contactul cu pielea lui calda si fina, iar eu nu aveam cale de a ma controla.
Fara ca macar sa realizez, gafaiam si sa scapam cate un geamat la fiecare atingere care ma umplea de fiori din cap pana-n picioare.
La un moment dat, mana lui se oprise, insa isi lasase degetele sa se plimbe inca, lent pe pielea sensibila, tachinandu-ma doar, stiind ca eram aproape de sfarsit. Degetul lui aratator se plimba pe varful care arata semne a supraexcitarii mele, gata de eliberare. Ma cutremurasem, gemand scurt si inchizandu-mi ochii la sentimentul atat de placut care imi invadase trupul, torturandu-ma in acelasi timp cand imi dadusem seama ca tachinarile erau astfel inpartite incat sa imi mentina starea de asteptare a extazului, dar nu pentru a-l atinge. Ii stransesem bratul actorului cu ambele maini, privindu-l rugator, cu chipul in flacari.
-Kyan... rostisem incet, cu vocea tremuranda.
-Ce e? intrebase, prefacandu-se nestiutor, zambindu-mi cu subinteles.
Nu ii raspunsesem nimic, deoarece stiam ca era constient de ceea ce imi doream si doar il privisem rugator, insa imi coborasem chipul cand alte gemete se facura auzite din partea mea, iar trupul si se incorda iar si iar in apropierea momentului care nu mai venea.
-Te rog... Nu mai...
Plansetul meu fusese insotit de icniri usoare si respiratie intrerupta, insa nu imi pasa cum suna... Nu ma mai putea face sa astept in tortura accea atat de cruda si dulce.
-Saruta-ma, ceru el, ceea ce nu am ezitat sa fac...
De indata ce m-am intins spre buzele sale, mi-am asezat palmele pe pieptul sau, iar mana lui libera imi cuprinse obrayul cald. Abia ce ii atinsesem carnea dulce a gurii, ca palma sa imi inconjurase membrul, initiind o miscare rapida de sus in jos, facandu-ma sa tresar si sa scap un geamat scurt. Ochii lui Kyan imi cercetau chipul inca foarte aproape de al sau isi trecuse repede limba peste buze cand gemetele mi-au devenit mai dese, apoi cand intreg trupul mi se incordase, icnisem lung si imi inchisesem pumnii strans pe pieptul actorului, simtind eliberarea mult asteptata. Cazusem pe trupul barbatului, el pastrandu-si mana in parul meu, mangaindu-ma. Puteam sa simt ca zambea, desi imi aveam chipul ascuns in scobotura gatului sau si oftasem adanc aducandu-mi mainile pe umerii sai. Cat de crud putea sa fie...
-Tyler... rostise el, iar de indata ce il auzisem, dadusem negativ din cap, strangadu-i umerii, nevrand a-l lasa sa ma vada astel inca o secunda in plus. Apoi ii auzisem vocea...
-Esti atat de...
-Taci...! ii cerusem imediat pe aceeasi voce tremuranda, care nu mai voia sa revina la normal.
Atunci mainile sale imi cuprinsera mijlocul, facand ca in urmatoarea secunda el sa fie deasupra mea, privindu-ma victorios.
-Stai, nu ai voie... ii reamintisem imediat, cu privire la coastele sale.
-Preferi sa continui tu? nu m-ar deranja, replicase el ridicand din umeri, cand eu dadusem repede din cap. Atunci imi dai voie? continuase, asteptandu-mi aprobarea.
-P...Poftim? intrebasem confuz. Chiar imi astepta confirmarea?
-Imi dai voie... sa fac dragoste cu tine?
Inima parca mi se oprise. Ochii lui se fixara in ai mei, asteptandu-mi raspunsul.
Ma balbaisem cateva secunde bune, nestiind ce sa mai spun, sau cum sa o fac...
-Hm? asta e un ?????da????? sau un ?????nu?????? intrebase el glumet, apasandu-si usor trupul pe al meu, si indreptandu-si buzele spre urechea mea , facandu-ma sa tresar brusc cand prinsese usor de lob, apoi linse, expirandu-mi lung in ureche in acelasi timp si repeta acest gest, pana cand trupul incepuse a mi se cutremura sub el, iar pielea mea se zbarlise pana si in locuri unde nu credeam ca era posibil.
Isi intise mana dupa prezervativul pe care, fara sa realizez il scapasem si mi-l inmanase, lansandu-ma la fel de pierdut ca data trecuta cand mi-l daduse.
-Pune-l, ceruse el
-Nu...! spusesem eu categoric si inca pierdut, simtindu-mi chipul infierbantandu-se.
-Haide... chiar vrei sa ma lasi asa? spuse el afisand un zambet nevinovat, dar sub care se ascundea unul cu un inteles total opus.
-Kyan...
-Hm? Vrei sa te ajut? intrebase, luandu-mi pliculetul din mana, rupandu-l cu dintii, oferindu-mi pe urma obiectul rotund si usor transparent, neasteptand ca eu sa fiu pregatit pentru a face ceea ce imi ceruse. Imi prinsese dosul palmei cu mana sa, conducandu-mi cele doua degete in cate tineam marginea prezervativului spre membrul sau la a carui imagine imi pierdusem respiratia pentru cateva secunde. Obrajii imi ardeau si inima aproape imi sarea din piept, iar Kyan imi urmarea fiecare reactie, facandu-ma sa fiu de zece ori mai agitat...
"Oh Doamne Dumnezeule!" as fi vrut sa spun cand mana mea il inconjurase, miscandu-se lent in josul lui, pentru a aseza corect obiectul alunecos. Tacusem insa si inchisesem ochii strans, acoperindu-mi-i in acelasi timp cu mana libera, avand un sentiment ciudat la atingerea lui Kyan intr-un loc atat de intim, sentiment care insa ma excitase cumplit si nu aveam cum sa ascund acest lucru.
-Vezi? nu a fost atat de greu, nu-i asa? intrebase el fara rusine, ca de fiecare data, continuand cand vazuse ca nu imi putea abserva intregul chip: Hei... priveste-ma, ceruse imediat, prinzandu-ma de incheietura mainii care imi acoperea ochii, indepartand-o... insa la fel de repede o inlocuisem cu cealalta mana, si il auzisem razand scurt, probabil amuzat.
"Poate crede ca sunt un cretin. Cine naiba se mai ascunde in astfel de momente?" cugetasem in adancul mintii mele, incruntandu-ma in sinea mea. Cu toate astea, nu puteam pur si simplu sa rasar cand intreg trupul imi era agitat iar intreaga-mi fiinta pierduta in atingerea sa. Mi-am retras incheietura din mana sa, acoperindu-mi astfel fata cu ambele palme, nevrand sa-mi observe expresia atat de emotionata.
-Tyler... rostise incet, simtindu-i chipul apropiindu-se, apucandu-mi mainile si indepartandu-le usor, obligandu-ma sa-mi scot la iveala obrajii atat de infierbantati si ochii mei larg deschisi, probabil stralucind de dorinta indecenta care zacea in mine.
Inghitise cu greu si se apropiase mai mult.
-Te vreau atat de mult... spuse pe un ton soptit si aproape ragusit, continuand imediat dupa ce alunecase mai in jos, plasandu-se intre picioarele mel: Imbratiseaza-ma, imi cere el scurt.
Zambetul lui dulce ma facea mai mult sa vreau sa ma ascund decat sa il imbratisez, insa dadusem usor din cap, intinzandu-mi bratele spre el, cand mainile sale imi ridicara ambele picioare, indemnandu-ma sa ma agat de mijlocul sau, dupa care palma ii alunecase printre corpurile noastre. Cu siguranta simtise cum ma incordasem brusc atunci cand se asezase la intrarea in mine, caci imi zambise linistitor si se intinse peste trupul meu incalzit, cuprinzandu-mi obrazul in palma sa mare. Icnisem scurt, vrand sa spun ceva, insa imi pierdusem cuvintele.
-Shhh... Incetisor, bine? imi soptise atat de incet, doar pentru auzul meu, asezandu-mi apoi un sarut pe buzele mele calde, care il asteptau de altfel. Ma lasasem deja vrajit de dulceata limbii lui in momentul in care ma simtisem patruns lent insa continuu incat scancisem, intrerupand desigur sarutul, lucru care ii oferise actorului sansa de a ma analiza din nou, parca vrand sa vada daca exista vreun semn cum ca as fi vrut sa se opreasca... insa nici nu il eliberasem din stransoarea slaba a bratelor mele.
-Mi-a fost atat de dor de tine... ofta el, sarutandu-mi scurt fruntea. Nu ii raspusesem, in schimb apucasem mai bine de umerii sai si il imbratisasem strans, tinandu-mi chipul in scobitura gatului sau, din partea dreapta.
Se oprise parca doar pentru a-mi simti trupul tremurand sub al sau, apoi trasa o linie umeda cu limba de pe gat, pana la urechea mea, muscandu-ma usor, dupa care imi rosti numele in soapta. Stiam ca voia sa il privesc, dar ramasesem ingropat cu chipul in pielea sa parfumata si dadusem negativ din cap. Nu neaparat de rusine... Voiam sa prelungesc momentul.
Nu era ca si cum nu am mai fi facut dragoste inainte... Dar de cum ma atingea, pielea mea si intregu-mi interior scanteiau si traiam aceeasi euforie de fiecare data, in fiecare secunda. Doar faptul ca ii auzeam respiratia ma incanta cum nimic altceva nu o facea. Extazul nostru nu dura mult, dar era indeajuns, caci niciunul din noi nu-si putea suprima senzatiile puternice pe care trupurile noastre insetate si se ofereau unul altuia, in doar materie de cateva minute si nu mai mult. Am vrut sa trag de timp. Cat mai mult, doar pentru a-l simti mai aproape decat este posibil.
Fiecare miscare o facea de parca as fi fost de portelan, iar vorbele mi le soptea, ca nu cumva sa imi deranjeze auzul, si totusi, totul era atat de intens.
La final, ramaseseram imbratisati, ca de obicei si am adormit. Nu stiu daca si el, insa eu am fost furat de lumea viselor mai repede ca niciodata, insa eram intr-atat de linistit, incat nu-mi mai era cu mirare. Faptul ca lamurisem problemele cu Kyan mi-a luat cea mai mare piatra de pe inima, ceea ce a rezultat intr-o relaxare totala care se mentinuse cateva zile bune. Stiam ca bratele sale ma inconjurau si ca el era acolo sa ma protejeze, asa ca visele nu-si mai dadeau rand... Am visat ca eu am lasat facultatea o perioda si ajunsesem sa calatorim impreuna, atat pentru meseria sa, cat si de simpla placere. Fiecare zi era petrecuta in doi, un vis care-mi oferea un sentiment de fericire nemarginita... Sentiment care s-a dovedit a fi real cand ma trezisem de fapt intr-o camera de hotel, cu el langa mine, iar soarele arzator al Bahamasului patrundea prin perdelele albe.
Nimic si in acelasi timp totul a fost un vis. Traiam un vis din care nu mai voiam sa ma trezesc...
Stiam totusi, ca viata reala nu e facuta doar din acadele si vata de zahar, dar eram increzatori ca aveam sa trecem peste orice ar urma, impreuna.
Noi ne traiam visul.
-Viata reala sa astepte...
~ SFARSIT ~
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM
RE: [Terminat[ Scaldare in dorinta - de Yaoi Queen - 07-12-2014, 01:45 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)