Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Say Yourself

#9
Nu am citit comentariile de mai sus. pentru ca ma intereseaza doar desenele. Spune-mi de ce ai doua conturi pe deviantart? daca ai precizat mai sus, nu am citit 21

O sa incep cu A place for our souls pentru ca imi place cel mai mult. Nu de alta, dar eu nu ma pricep la desene abstracte, de fapt nu am imaginatia necesara. Apreciez foarte mult oamenii care fac desene abstracte. 4
Dar ai grija mare la detalii si la formele obiectelor pe care le faci. Ca degeaba ai imaginatie daca nu stii desenul de baza. Ai si tu cateva greseli, de exemplu la fetzele alea ai destule greseli, si acel steag in patratele nu e facut bine in perspectiva. Si cel mai mult imi place acea cheie sol 4 in fiecare desen al meu abstract apare 21 are o forma foarte frumoasa...
cam atat.

Model- Love the tits, hate the face 2... Bine, nu urasc fatza ei, dar e cam inegala, ochii, sprancenele, gura, nasul vazut din semiprofil, sunt gresite. A, si, de acum in colo cand mai faci carare la par, fa-i umbre! putin mai inchise ca cele de pe fatza.

Sketch- corpul si parul sunt foarte bine desenate, fatza lasa de dorit.

Ina Schelzvig- Nu stiu cu ce sa incep, ai atatea greseli 21.
- Bazinul e prea jos
- inclinatia soldului e invers
- din moment ce are umarul drept ridicat asa mult, automat are si sanul drept ridicat, si cel stang plasat putin mai jos.
- e prea ingusta. prima impresie a mea a fost ca seamana cu un sarpe.
- talia e prea mica in comparatie cu coapsele. in desen coapsa e mai groasa decat talia, ceea ce e total gresit.
- gatul e prea subtire.
- etc 21

draw1- imi place tipa 21 4

Mai posteaza desene 4 ai talent, exploateaza-l!!!

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS



Răspunsuri în acest subiect
Say Yourself - de Eby - 13-01-2011, 10:05 AM
RE: Eby's workspace - de Odyssey - 22-01-2011, 05:00 PM
RE: Say Yourself - de Eby - 01-02-2011, 10:11 PM
RE: Say Yourself - de Eby - 10-03-2011, 07:58 PM
RE: Say Yourself - de Eby - 24-03-2011, 11:25 AM
RE: Say Yourself - de Neko. - 25-03-2011, 04:39 PM
RE: Say Yourself - de Eby - 27-06-2011, 10:52 AM
RE: Say Yourself - de Aleksandr - 29-06-2011, 01:47 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)