Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Tourist

#4
Am văzut filmul acum ceva timp, într-un weekend. Eram plictisit şi aveam o nevoie nebună să văd un film bun şi un prieten mi-a sugerat The tourist. Cum este cu Depp şi Jolie, am acceptat imediat fiindcă actorii îmi plac la nebunie.
Am văzut întâi trailerul care, ce să zic, era okay. Mi-a plăcut, întâi, aspectul lui Frank care era aşa normal, un om tipic şi aspectul rafinat al lui Elise. Ce să zic, mi-a plăcut şi am zis ' ce pot pierde dacă îl voi vedea ? ' .
Acţiunea a fost foarte interesantă şi, la început, chiar nu mă aşteptam ca Frank să fie Alexander fiindcă era prea mare coincidenţa - deşi am luat în calcul şi această variantă. Mi-a plăcut la nebunie lupta de pe barcă şi discuţia dintre Frank şi mafiotul ăla Shane sau cum l-o chema. I mean, replicile lui Frank erau aşa strălucite. Chiar că a Johnny Depp.
Prestaţia lui Depp a fost impecabilă, ca de obicei. I mean, nu cred că ar putea să o scrântească în vreun fel. Pur şi simplu e genial şi se vede clar că e un actor de clasă. Are o faţă expresivă şi, nu ştiu, gesturile sale sunt amuzante - mai ales alergatul, care, în Piraţii din Caraibe, îmi plăcea la nebunie. Angelina Jolie a fost şi a okay, deşi nu s-a putut compara cu Depp. În unele scene era mai falsă, nu era în apele ei.
Concluzionând, mi-a plăcut filmul, iar finalul a fost imprevizibil şi frumos. totuşi, puteau să mai lucreze puţin la film.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
The Tourist - de ultimate wulf - 04-01-2011, 08:45 PM
RE: The Tourist - de Mhiet'e - 05-01-2011, 10:37 PM
RE: The Tourist - de Teh - 08-05-2011, 09:33 PM
RE: The Tourist - de Me†al. - 15-05-2011, 04:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)