Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My gallery, smth like that

#2
Wow, am trecut pe aici, si cand ti-am vazut lucrarile am zis wow... asta da talent... [bine, multi il au, dar putini totusi ^^"]

PS cs3? eh, nu e rau, si eu am lucrat cam 2 ani il el x.x si m-am apucat de cs5 extended, oricum, trebuie sa recunosc, lucrezi magnific. M-a cuprins faptul cum scoti in evidenta ce e mai important intr-o lucrare, si anume: personajul/focalul. Bravo. Sa nu mai zic, fundalul care nu stiu cum reusesti, dar iti iese de minune >w<~ [tell me the secret, please T.T] Alt lucru ar fi, textul - nu conteaza cat e de mare, sau cum e pozitionat, reusesti sa iti iasa "gorgeous"

Asa, in mare, lucrarile 3,5,7,8 sunt superbe, nu vad greseli la ele 39 dar restul au cate o mica "defectiune" xD Si anume: Primul nu imi place partea stanga -.-" ca si la caiet, fara el iesea superb. Al doilea textul [care e prea mare si fontul nepotrivit] si fundalul [parerea mea, nu prea se potriveste cu personajul]. Al patrulea - pers l-ai prea ascuns acolo -.-" si acelasi font ca mai sus, cred k ti-a placut enorm 71 6-lea iar textul/fontul... e prea mult text, si fontul nu cred ca e potrivit...

Anyway, excelent job, si sa stii ca te voi urmarii [nu la propiu o.o sa nu zici ca sunt stalker XD] si daca nu comentez, nu inseamna ca nu iti voi urmari evolutia. Bafta mai departe hug
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Răspunsuri în acest subiect
My gallery, smth like that - de Mhiet'e - 04-01-2011, 12:37 AM
RE: My gallery, smth like that - de Alysu - 04-01-2011, 01:30 AM
RE: My gallery, smth like that - de Lia - 12-01-2011, 07:18 AM
RE: My gallery, smth like that - de Mhiet'e - 27-02-2011, 11:27 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Miss aRT Gallery Miss aRT 6 4.233 13-01-2013, 05:22 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  senZ's gallery senZ 9 5.761 23-09-2010, 04:17 PM
Ultimul răspuns: senZ


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)