Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya!

#7
Scuze ca dau replay atat de tarziu.Am fost putin ocupata dar sunt gata sa raspund la intrebarile voastre4
georgiana12 :Multumesc pentru primire!Sunt sigura ca ma voi simti bine si sper sa ne mai intalnim pe site.
Zuza. 1 . Numele meu adevarat auuu...ok este Elena.Imi pare bine!
2 . Vatra Dornei.Un orasel mic cu o inima mare.Este o statiune aflata intr-o depresiune si este inconjurat de munti prin urmare.Ador oraselul meu drag si mai ales muntii de aici Smile
3 . Nu prea.Adica chiar as vrea si probabil ma voi apuca candva sa-l invat.Momentan insa sunt prea lenesa sa invat photoshopul.am vrut sa ma apuc odata dar nu am mai dus-o la capat.
4 . Despre viata am o groaza de conceptii.Este inposibil sa le impartasesc pe toate.Probabil voi face cateva thread-uri pe astefel de teme.O sa incep cu un lucru minor.Viata este mai cu seama o alternanta intre energii pozitive sau negative.Sanatatea noastrasi starea sufleteasca ne este determinata de acesti factori.In viata noastra,pentru a trai mai mult si mai bine este recomandat sa ne inclinam spre factorii pozitivi.Este o concluzie la care am ajuns singura dar mai tarziu am aflat ca Einstein a incercat sa demonstreze o teorie asemanatoare.Se pare ca din pacata nu sunt singura care are aceasta idee.Sunt si carti pe tema asta.
5 . Sunt Gemeni,nascuta pe 16 Iunie 1996
6 . O buna prietena mi-a prezentat site-ul cu mult timp in urma.Sunt foarte multumita de acest site.
Si eu sper sa fim prietene.Ne intalnim pe forum!
Ady-chanBS21.Asta este o intrebaremai complicata.Pe de o parte anime-ul care m-a inclus in societatea anime si manga si caruia sunt foarte recunoscatoare este "legendarul" Naruto.Acesta cred ca este anime-ul meu preferat cu toate ca sunt foarte dezamagita de faptul ca incepe sa dezevolueze.Chiar imi pare rau.Pe de alta parte un anime dupa care incep sa ma topesc este One Piece care este pe departe foarte bun.Totusi nu ma grabesc sa trag concluzii.Cine stie cate anime-uri voi mai citi.
2.Foarte multe chiar.Unul dintre ele ar fi "Putere nu adevar",o ideea a lui Friedrich Nietzsche.Apoi as mai avea cateva in Mitul Pesterii al lui Platon dar sa nu ma lungesc.Am foarte multe citate preferate Smile
3.Nu prea inteleg intrebarea.Adica vise are doua sensuri.Visele de noapte si lucrurile la care aspiri.Am sa raspund totusi pentru ambele intrebari.In cazul celora pe care le visezi cand dormi...pai este o definitie usoara pentru ele.Sunt lucruri la care subconstientrul tau contempleaza.Asta e tot ce pot crede despre ele.Cat despre vise ca scop in viata.Fiecare om are nevoie de vise pentru a merge inainte cu capul sus.Totusi existe putine cazuri la care acestea chiar se implinesc.Personal am multe vise dar nu garantez ca vreo unul se va indeplini.Pana la urma nu poti sti la ce sa te astepti.
4.Ficuri am citit foarte multe intr-un timp.Nu-mi amintesc foarte bine care erau numele preferatelor mele insa voi explica ce gen de ficuri imi plac ca sa raspund macar pe jumatate la intrebare.Sunt atrasa de povesti care privesc oameni reali cu calitati si multe defecte ce sunt prezentati in evolutie.Le ador pe acestea din care poti trage concluzii si mai ales pe cele in care te revezi pe tine ca si persoana.Stilul shujo sau romance nu prea ma incanta.Sunt mai mult pe action.Ador povestile despre micii vagabonzi ai strazilor din zilele de astazi.De asemenea imi plac fparte mult si one-shot - urile care aduc in vedere idei filosofice despre fiinta umana 4 .
5.Sunt nascuta pe 16 Iunie 1996.
Multumesc pentru intrebari si abia astept sa te mai intalnesc pe forum.
aharonensteinBuna.Multumesc ca ai lasat post aici si sper sa ne intalnim cat de des pe forum(am repetat asta la toata lumea nu-i asa?ei,dar asa este,chiar vreau sa va intalnesc).Dap,imi place foarte mult sa scriu ficuri si am de obicei multe idei dar prea multa lene pentru a le scrie.Vampir,este o idee foarte interesanta.Probabil ca raspunsul este da!Nu am tocmai o obsesie pentru vampiri dar am un sentiment de mandrie cand ma gandesc la Vlad Tepes (care este domnitorul pe care il apreciez cel mai mult).Pe langa asta vampirii sunt foarte interesanti,persoana lor este foarte,foarte bine conceputa.Deci raspunsul,il repet4a, cred ca mi-ar placea.
[Imagine: Death_Note___L_signature_by_ruzarko.png]
In frunzele palite de vreme care cad, am citit pudoarea mortii.
DRAWINGS



Răspunsuri în acest subiect
Heya! - de Eby - 03-01-2011, 08:34 PM
RE: Heya! - de georgiana12 - 03-01-2011, 08:43 PM
RE: Heya! - de Zuza. - 03-01-2011, 08:45 PM
RE: Heya! - de Addeh - 03-01-2011, 10:43 PM
RE: Heya! - de ultimate wulf - 04-01-2011, 09:51 PM
RE: Heya! - de Eby - 05-01-2011, 12:46 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)