Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Regrete...

#1
Buna dragii mei! Pai... poate veti crede ca sunt nebuna deoarece incep un nou fic, insa nu ma pot abtine. Stiu ca mai am trei, dintre care doua in colaborare, la fel ca si acesta, dar o sa le continui si pe alea. Pai.. acest fic e in colaborare cu Whisky~Fara~Gheata. Pai... ideea generala e a ei si ne-am gandit sa o dezvoltam impreuna. Eu o sa povestesc din perspectiva lui Gaara, iar Cristina[Whisky~fara~Gheata] din perspectiva lui Mitsuki. Iata ce a iesit. Sper sa va placa!

Disclaimer: Nu detinem niciun personaj din animeul Naruto si nu facem profit de pe urma acestor personaje sau intamplari.

Capitolul 1

Soneria enervanta a ceasului perturba linistea din camera facandu-ma sa-mi deschid ochii. Apuc ceasul si-l arunc pe usa de la balcon ce e deschisa. Ma ridic in sezut si privesc in stanga mea. Langa mine, o fata blonda, ce nu are mai mult de saisprezece ani doarme acoperita doar cu un cearceaf. O analizez cateva clipe; formele-i apetisante se vad foarte usor prin materialul transparent. Buclele aurii de par se revarsa pe perna alba, iar razele soarelui ce intra in camera le dau o stralucire aparte. O mai privesc putin dupa care imi iau o pereche de boxeri pe mine si ies pe balcon. Imi aprind o tigara si privesc rasaritul. Pentru un inceput de toamna e destul de cald. Acum, ca tot a venit vorba de asta, azi e cincisprezece septembrie ceea ce inseamna un singur lucru; liceul a inceput! Mda, ce bucurie pe mine! Cel mai bun lucru sunt boboacele ce vin in fiecare an, niciuna nu mi-a scapat pana acum. Trebuie sa ma laud ca, pana acum, toate fetele din liceu au trecut prin patul meu, cele mai multe dintre ele fiind virgine. Ador asta, sa fiu primul barbat din viata lor, imi face o placere deosebita. Dupa ce termin de fumat, intru in camera si observ ca fata s-a trezit. Cand ma vede, se apropie de mine si incepe sa ma sarute. O apuc de umeri si o departez de mine spunandu-i sa-si ia lucrurile si sa plece. Tanara face ochii mari si ma priveste. Ce? Doar nu credea ca daca am sa ma culc cu ea, gata, va deveni iubita mea. Inseamna ca nu ma cunoaste deloc. Ea n-a auzit zvonurile ce dau tarcoale scolii. Toata lumea stie ca dupa ce ma culc cu fetele, le dau papucii si nu le mai bag in seama. Niciodata nu mi-a placut sa o fac cu cineva de doua ori. Nicicand nu m-am culcat cu cineva din dragoste. Chiar daca stiu asta, acestea tot nu-mi pot rezista. Nu le pasa ca-si pierd virginitatea cu mine. Toate ma vor, iar eu, ca un baiat bun ce sunt, le fac pe plac.

Dupa ce fata pleaca, intru in dus, iar dupa zece minute sunt din nou in camera. Ma imbrac cu o pereche de blugi cu multe taieturi si lanturi, o camasa neagra deschisa la primii patru nasturi si o pereche de adidasi. Ca accesorii imi iau un lantisor cu initiala numelui meu si imi pun un cercel in urechea stanga. Imi aranjez parul roscat, ca focul, imi arunc cateva pixuri si caiete in ghiozdan si ies din camera si din apartament fara a lua micul dejun. Avand in vedere ca nu-mi place sa locuiesc cu parintii, acestia mi-au cumparat un apartament luxos in centrul capitalei nipone. Ajuns afara, injur in soapta ca nu sunt cu un an mai mare pentru a putea folosii masina ce zacea in garaj de atata timp si trebuie sa strabat tot drumul pe jos. Adevarat, nu e prea mult de mers, dar la cat de comod sunt eu, nu-mi convine nici atat. Dupa un timp in care doar am privit lung trotuarul, oftez resemnat si incep a merge alene spre scoala.

Ei bine, atunci cand am spus ca nu-i mult de mers, nu am glumit. In mai putin de zece minute ajung la liceu. Atunci cand pasesc in curte, toate privirile fetelor, mai ales ale celor de-a IX-a, se atintesc asupra mea sorbindu-ma din priviri. Eu afisez un zambet in coltul gurii continuand sa merg, insa nu fara a le analiza. Hmm... se pare ca si anul asta ma voi distra. Fetele din ziua de azi devin din ce in ce mai frumoase. Cand ajung la un colt al scolii ma opresc, in fata mea aparand cinci baieti acestia fiind gasca mea. Un tip brunet, cu ochii negri se apropie dand mana cu mine la fel facand si ceilalti. Ii privesc, nu se schimbasera prea mult in vacanta asta, avand in vedere ca nu am avut ocazia sa-i vad pe tot parcursul verii. Cel care a dat primul mana cu mine e Sasuke, cel mai bun prieten al meu. Din gasca mai fac parte si un baiat blond, cu ochii albastri pe nume Naruto, altul are ochii caprui si parul saten, el fiind Kiba, Neji, el avand ochii violet deschis si parul saten, lung si ultimul fiind Sasori. Un roscat, la fel ca mine, doar ca el are ochii caprui. Dupa cateva minute in care discutam lucruri marunte, soneria se face auzita, iar noi ne indreptam spre clasa. Pe hol, o fata ce sta timida langa un perete imi atrage atentia. Le spun celorlalti sa o ia inaite, iar eu ma apropii de ea. Aceasta are parul blond, lung pana la solduri si ochii ciocolatii. Imi las privirea in jos analizand-o in timp ce-mi musc buza. Forme bine definite, inalta, supla. Intr-un cuvant; superba! Zambesc in coltul gurii si ma opresc in fata ei. Aceasta isi ridica privirea, iar ochii sai mari ii privesc timizi pe ai mei.
-Ce faci aici singura, papusico? Te-ai pierdut? o intreb apropiindu-mi chipul de al sau.

Tanara isi lasa capul in pamant, insa nu pot sa nu-i observ roseata din obraji. Tocmai cand vrea sa mai spuna ceva, simt cum sunt impins de catre cineva, iar blonda este apucata de brat si luata de acolo. Ma uit spre acea persoana si observ ca este o fata destul de inalta, satena, cu ochii de un albastru intens, ca marea involburata. Sub ochii sai, se ascund niste cearcane adanci. O privesc urat dupa care incep sa vorbesc.
-Care-i problema ta? Eu vorbeam cu domnisoara, daca inca n-ai observat. Nu stii ca nu e politicos sa intrerupi doua persoane ce poarta o... discutie?! spun calm accentuand ultimul cuvant.

Adolescenta ma priveste urat dupa care zambeste ironica.
-Treaba e ca aceasta e sora mea, tampitule si de ea... asculta-ma bine, de ea nu se atinge nimeni, mai ales un Casanova ca tine. Boule! spune dupa care scoate limba la mine si pleaca nervoasa.
Eu incep sa rad dupa care imi bag mainile in buzunare si ma indrept spre clasa. Se pare ca blondina mea are o sora ce are atitudinea unei fiare. Eh, o sa te imblanzesc eu prostuto. Inca nu stii cu cine te pui. Zambesc dupa care intru in clasa unde dau nas in nas cu "surioara protectoare". O privesc cu superioritate dupa care ma asez in banca mea. Acest an, presimt ca va fi unul distractiv, chiar foarte distractiv.
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71



Răspunsuri în acest subiect
Regrete... - de Marina. - 19-12-2010, 08:40 PM
RE: Regrete... - de Hachiko - 19-12-2010, 09:07 PM
RE: Regrete... - de Cookiesor - 19-12-2010, 09:09 PM
RE: Regrete... - de Ang. - 19-12-2010, 09:11 PM
RE: Regrete... - de Moon princess - 19-12-2010, 09:29 PM
RE: Regrete... - de Heaven - 19-12-2010, 10:04 PM
RE: Regrete... - de Whisky - 21-12-2010, 06:58 PM
RE: Regrete... - de Heaven - 21-12-2010, 08:05 PM
RE: Regrete... - de Vero - 21-12-2010, 10:15 PM
RE: Regrete... - de Moon princess - 21-12-2010, 10:22 PM
RE: Regrete... - de Didu` - 22-12-2010, 03:13 PM
RE: Regrete... - de Marina. - 22-12-2010, 10:43 PM
RE: Regrete... - de Cookiesor - 23-12-2010, 12:08 AM
RE: Regrete... - de Whisky - 27-12-2010, 10:35 PM
RE: Regrete... - de Moon princess - 27-12-2010, 11:06 PM
RE: Regrete... - de Hachiko - 27-12-2010, 11:13 PM
RE: Regrete... - de Vero - 28-12-2010, 02:08 AM
RE: Regrete... - de Assyria - 29-12-2010, 07:01 PM
RE: Regrete... - de Marina. - 04-01-2011, 02:50 PM
RE: Regrete... - de Cookiesor - 04-01-2011, 03:19 PM
RE: Regrete... - de Hachiko - 04-01-2011, 07:38 PM
RE: Regrete... - de Vero - 04-01-2011, 08:28 PM
RE: Regrete... - de Whisky - 08-01-2011, 08:54 PM
RE: Regrete... - de Vero - 08-01-2011, 09:12 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Regrete sau indoiala serena92 7 4.759 10-06-2009, 08:44 AM
Ultimul răspuns: serena92
  Ultime cuvinte,ultime regrete Bye Bye nu's 3 3.528 20-05-2009, 09:05 PM
Ultimul răspuns: Bye Bye nu's


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)