Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#4
Fetelor aveti felicitarile mele 4.Chiar imi plac ficurile voastre,sunt originale,amuzante si foarte bine scrise,dar pe moment ma rezum doar la acesta.
In primul rand m-a atras titlul asa ca am zis aseara sa ma pun sa citesc sa vad despre ce ii vorba si nu am fost dezamagita.Yu...:X prima data cand il vad in rol de vanator de vampiri si ce vanator 4,dar imi pare rau de Romeo.Bietul de el e prins la mijloc si nici macar nu are vreo vina.Sper sa nu-i faca ceva Yu ca oricat de mult imi place de el vin si-l strang de gat 21.
Oricum...greseli nu am vazut,dar nici n-am puricat capitolele,dialogul e perfect,nu e deloc sec,descrierea e la locul ei.Deci n-am ce comenta in privinta asta.Nu pot decat sa va urez un An Nou fericit si multa inspiratie.Si pls nu ma lasati sa astept mult cu nextul (nici la ficul asta,nici la celelalte) Poop

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de MiraA - 03-01-2011, 04:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.036 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.710 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.063 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)