Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Za Vex ! xD

#1
Cu ce`ar trebui sa incep ? *laughs*
Helau, in primu` rand . Eu sunt Vex sau mai simplu, Cartoon *laughs* . Nu stiu nici eu de unde am poreclele astea, but anyway . Well, am 13 ani si ceva pe acolo :]] .
Ador sa ascult metal si rock, uneori am zile in care ascult pop . Ca ex. de trupe preferate sau cantareti ar fi :
- Metallica , Amy Lee, Evanescene , Nighwish , Nickeblack , 3 Doors Down , Linkin Park , Slash s.a .
-Jesse McCartney , Shaina Twain , Train , Bruno Mars , Vescan ( Nu stiu daca il stiti ) .
Finish cu muzica ! Imi place sa citesc, foarte mult . Ah, o ador pe Agatha Christie . Momentan citesc Ucigasul ABC, si imi place la nebunie !
Bun, v-am spus`o si pe asta . Asaa...Am o sora mai mare ( p.s . e deja logodita, deci mai am putin si ma scap de ea ) . *laughs*
Ca materi la scoala imi place romana, engleza, desenu`, muzica , franceza etc . Cu mate` , da, mai imi place si asa din cand in cand, dar fizica o detest -.-" . Ah, mai imi place si biologia . *luv it*
Am o pisicuta, de fapt, ador pisicile , pe care o cheama Mimi . *sweet, nu`i asa ? *
Ah, si marea mea ambitie e sa plec din Romania, si sa ajung...in Japonia, Londra, Spania , Grecia etc . Si as vrea sa devin criminalista sau scriitoare :]
Nu stiu ce-ar mai trebui spus ! Sper ca v-am lamurit cu cateva chestii despre mine ^^" . Just ask si va raspund !

Haidi` pa !
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Za Vex ! xD - de Vex - 11-12-2010, 06:41 PM
RE: Za Vex ! xD - de AlerimxD - 11-12-2010, 06:45 PM
RE: Za Vex ! xD - de Vex - 11-12-2010, 07:06 PM
RE: Za Vex ! xD - de Miranda. - 12-12-2010, 02:49 PM
RE: Za Vex ! xD - de Vex - 12-12-2010, 03:01 PM
RE: Za Vex ! xD - de Layla. - 12-12-2010, 03:56 PM
RE: Za Vex ! xD - de Vex - 12-12-2010, 04:51 PM
RE: Za Vex ! xD - de Mitchy - 12-12-2010, 04:58 PM
RE: Za Vex ! xD - de Mdn. - 12-12-2010, 05:09 PM
RE: Za Vex ! xD - de Vex - 12-12-2010, 06:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)