Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va plac desenele?
Da
36.36%
4 36.36%
Nu
63.64%
7 63.64%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Desene care nu au inceput

#8
buna, am vazut desenele si am zis ca trebuie sa comentez eu cva..pana la urma nu am facut asta de luni bune 39

primele pe care le voi comenta sunt cele din al doilea post: Nu te supara dar sa sti ca asa ceva poate sa faca oricine, era faza cu pune niste culoare pe acolo indoaie foaia, desfa-o si gata ...uite un fluture... scuza-ma cati ani ai? 39 cred ca asta faceam pe clasa a 2-a parca... atunci aveam scuza varstei pentru a le numii desene dar acum , nu

acum primele desene postate, primul desen : Nu inteleg o iota; ce ai incercat sa redai acolo? E... ceva! Dar oare ce?!
Al doilea desen cel cu printisorul fara picioare: daca tot l-am numit asa se discutam pe tema asta... Unde sunt picioarele? O.O" e interesant si cum una din maini nu are degete iar cealalta nu exista, hamul calului e mana in desenul tau o_O... in legatura cu picioarele calului cele din spate sunt mai lungi decat cele din fata iar felul in care stau ... aolo bietul animal... cred ca vad si niste copite sau nu... sau poate da... desenul imi da dureri de cap 21... lipsesc parti ale corpului ( cred ca incercai s ale ascunzi ca sa nu mai stai sa le desenezi) altele sunt prost
facute...defapt toate sunt prost facute
Al trei-lea desen : e un fel de iepure sau castor sau ala din reclama de la colgate78 nu conteaza ideea e ca are o pozitie nenaturala gatul e prea gros pentru asa un corp, picioarele prea scurte si cracanate

si in cele din urma, cele din ultimul post cred ca sunt rochii? lamureste-ma si pe mine te rog ca nu imi dau seama. sunt rochii sau stai cred ca aia e o vaza? daca sunt rochii imi pare rau sa te dezamagesc dar nu ai nici o naima. Cand desenezi o rochie ca sa iti fie mai usor ai nevoie si de "cineva sa o imbrace" ca sa fie pe intelesul tuturor ... o rochie se bazeaza si pe forma corpului cuiva. cutele la tine sunt inexistante ...forma e jalnica ...

ca si sfat: Exarseaza pana nu mai poti daca pe bune vrei sa faci ceva
nu ai mana formata inca, desenele tale ma duc cu gandul la gradinita si clasele mici
culorile sunt ... pfff invata sa nu mai depasesti conturul ...lucreaza mai curat si uitate la multe tutoriale ...poate inveti ceva :dead:
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler





Răspunsuri în acest subiect
Desene care nu au inceput - de Miranda. - 26-11-2010, 07:24 PM
RE: Desene care nu au inceput - de Mitchy - 26-11-2010, 07:36 PM
RE: Desene care nu au inceput - de KarinaD - 26-11-2010, 09:28 PM
RE: Desene care nu au inceput - de Miranda. - 12-12-2010, 01:24 AM
RE: Desene care nu au inceput - de KarinaD - 12-12-2010, 01:27 AM
RE: Desene care nu au inceput - de Miranda. - 19-12-2010, 09:50 PM
RE: Desene care nu au inceput - de Kayla. - 24-03-2011, 12:26 PM
RE: Desene care nu au inceput - de Elina - 24-03-2011, 04:09 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)