Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

De la ura la iubire

#4
Ok,nu mai comentez nimic in leg. cu postul tau Inna,se pare ca oricat m-as chinui, lumea tot asa ramane.Nu inteleg de ce tot le luati ficurile puricand fiecare greseala nestiind macar ce critica doreste autoarea.Ma rog..se pare ca unii nu sunt atenti.Totusi o sa iti spun parerea mea,ok?Sper sa nu te superi pt. ce am zis dar pur si simplu nu imi place chestia asta,pt. ca nimeni nu s-a nascut invatat .Ma rog...sper ca nu te-a suparat postul meu.So...in leg.cu ficul:Ai greseli de tastare (nu stiu de ce;ori te grabesti ori nu stiu...)si ceea ce te sfatuiesc este sa recitesti ficul inainte de a-l posta pentru a te asigura daca ai greseli,pentru o greseala nu iti taie nimeni capul dar daca ai mai multe din cate se vede lumea iti sare in cap.Ma rog...ei nu vor decat sa te ajute,dar "te ajuta" intr-un mod gresit.Pentru ca "ajutorul" asta nu te va ajuta sa evoluezi.Ok...sarind peste asta,vesnica problema la ficuri:descrierea.Incearca sa descrii mai mult,asta te va ajuta mult sa evoluezi .Si Myranda,nu ai dreptate,ficurile SasuSaku nu sunt cele mai cautate ficuri pt.ca cele mai reusite ficuri,fiind la capitolul descriere sunt cele descrise cel mai bine.Cele mai putin cautate sunt cele cu prea mult dialog pentru ca in majoritatea ficurilor cu mult dialog nu prea se pricepe nimic pentru ca nu prea exista descriere...si naratiune.So..sper ca nu s-a suparat nimeni din ce am zis si daca vrei sa evoluezi incearca sa tii cont de sfaturile pe care ti le-am dat si sa nu treci pe langa ele pentru ca iti vor fi de folos :-?
Ja ne!:-h
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
De la ura la iubire - de tamoshiku - 12-11-2010, 04:41 PM
RE: De la ura la iubire - de Miranda. - 10-12-2010, 09:44 PM
RE: De la ura la iubire - de KarinaD - 10-12-2010, 10:23 PM
RE: De la ura la iubire - de Jun - 10-12-2010, 10:58 PM
RE: De la ura la iubire - de tamoshiku - 11-12-2010, 07:23 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)