Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello, I'm The Doctor.

#1
[Imagine: Weird.gif]
  • AÅŸa.
    Sunt Doctorul. Lord al Timpului. 967 de ani, mai exact. Urăsc perele. Bananele sunt bune. Îmi place culoarea albastră, cea roşie şi cea aurie.
    Trecem peste latura de Doctor a mea, err.
    Sunt mare fană Doctor Who şi mare fană Harry Potter. Mare. Fană. Harry. Potter. Subliniez aceste cuvinte. Doctorul, personaj preferat din DW şi Harry din HP. OH, da, ştiu, personajele principale, whatever. Anime-ul preferat? Kuroshitsuji. Ce muzică ascult? Wrock, Alex Day şi câteva melodii trock de la Chameleon Circuit.
    Err, citesc mult, desenez mult şi nu am prea mulţi prieteni. Prefer să stau în casă, în faţa calculatorului, decât să merg afară şi să mă joc cu celelalte fete sau băieţi. Oh, nu, eu nu sunt aşa. Sunt prea ciudată pentru ei. De fapt, să stau în casă e cea mai briliantă idee ce mi-a venit în minte vreodată. Îmi place să scriu chestii. Harry Potter, Doctor Who, nu-mi pasă. Doar să scriu.
    Urăsc Twilight, contrar majorităţii tinerilor de azi. Consider că e o mare porcărie. Ah, şi dacă mă întrebaţi dacă sunt Team Edward sau Team Jacob, o să vă dau în cap cu Ordinul Phoenix. Sau cu ceva mai mic, cum ar fi un frigider.
    Sunt născută pe 31 Decembrie, ca şi Cap-de-Mort. Oh, nu, sunt la Cercetaşi, nu la Viperini, nici la Astropufi. Ochii-de-Şoim nu vor să mă aibă oricum, aşa că-i tăiem din listă. Trăiesc în Universul meu şi cred că statuile de îngeri din piatră sunt extraterestre. Mă îngrozesc. La fel ca şi apa... uneori. Înot bine, dar nu prea am chef să mă transform într-o plantă proastă pentru că am băut apă infectată de nu ştiu eu ce.
    Ştiu engleză mai bine decât franceza şi mă pot mândri că sunt tare la engleză. Bine, bine, mă pricep şi eu puţin. Ador multe cărţi, iar din Era Harry Potter - err- Harry Potter şi Talismanele Morţii. Am toată seria pe română şi ultima carte pe engleză, pe care am citit-o în întregime. Tot sper că o s-o citesc de încă... nu ştiu, o sută de ori?
    Iubesc muzica TeamStarkid ÅŸi a lui Darren Criss. Basically, Darren himself. David Tennant, Matt Smith, Daniel Radclife... Cool people. Love them.
    Fană a celor două musicaluri Potter. TeamStarKid, really. Ah, şi MAMD a fost amuzant. Puţin cam ciudat, dar amuzant. Râd la chestii ieşite din comun şi visul meu cel mai mare e să merg în US, la WWOHP, să-l întâlnesc pe Darren şi pe David şi pe TeamStarKid. Nu m-ar deranja asta. Nope.
    Sunt de pe Gallifrey, dar trăiesc acum în Bistriţa. Nu prea am alte posibilităţi. Am două animale, un câine şi o pisică, dar îmi plac şobolanii... Mi se par pufoşi. Ah, ce să mai spun... Arăt ca şi Naruto. Dar părul ceva mai lung. Şi ceva mai închis la culoare. Şi sunt fată. Err.
    Cam atât, cred.

    Allons-y!




    P.S. Dacă vezi o statuie de înger, nu clipi.
    Nu te mişca, nu te uita în altă parte.
    Nici pentru o fracţiune de secundă.
    Dacă o faci, eşti mort.

[center]
[Imagine: 9e1b76b3f406e0ebe81291714a9cbf16.png] [Imagine: _klaine___courage____by_dizzydota-d35fidf.png] [Imagine: a718a026ecea2d55c0a7cbc345555bee-d38i0rr.gif] [Imagine: supernatural_sixth_season_by_ranger_sarha-d309m66.gif]
[Imagine: tumblr_li50xaW6uJ1qbnfz1.gif]



[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Hello, I'm The Doctor. - de Mrs. Iclemyer - 23-10-2010, 09:14 PM
RE: Hello, I'm The Doctor. - de *ILY Yaoi Maniac* - 23-10-2010, 09:21 PM
RE: Hello, I'm The Doctor. - de yaoi maniac - 23-10-2010, 09:42 PM
RE: Hello, I'm The Doctor. - de Luka - 23-10-2010, 10:00 PM
RE: Hello, I'm The Doctor. - de Mrs. Iclemyer - 23-10-2010, 10:11 PM
RE: Hello, I'm The Doctor. - de *ILY Yaoi Maniac* - 23-10-2010, 10:17 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)