Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ]

#1
Pai ... 9 M-am hotarat sa fac si eu un yaoi .... Sper din suflet sa va placa ... pupic


Capitolul 1



Yuki - http://img111.imageshack.us/img111/8606/zryomo1.jpg
Misa - http://1.bp.blogspot.com/_BeZ9Q-89qI4/TB...del+12.jpg
Ryu - http://4.bp.blogspot.com/_30PRmkOl4ro/SU...2B2009.jpg


‘’ O da … In sfarsit … ‘’
Yuki trase praful pe nas si se intinse in pat, deasupra Misei. Aceasta il saruta usor, apoi se ridica si trase si ea.
- Ma simt asa bine ! spuse frumoasa bruneta si simti ceva cum ii curge din nas. Duse mana si vazu un firicel de sange.
Merse la baie si observa ca ii curgea sange din nas.
‘’ E normal … La un moment dat, nasul devine sensibil la praf si nu mai poti face nimic '', isi spuse in gandul ei.
Se sprijini de chiuveta si isi pleca ochii negrii in jos. Vazu o seringa.Se intoarse in camera. Yuki zacea pe pat, doar in boxeri, inert, intr-o stare de euforie totala.
Fata se indrepta spre masuta din sticla pe care erau asezate in randuri praf Lua si il puse intr-o lingurita, amestecat cu apa. Se urca deasupra lui Yuki si incepu sa il sarute pe gat. Isi plimba limba peste tot pe gatul lui si apoi supse. Aparu o pata de un rosu intens pe gatul tanarului. Acesta gemu usor cand fata isi cobori mana intre picioarele sale si masa locul umflat …
Tanara se ridica de deasupra lui, ii umbla in blugi si scoase bricheta, apoi merse in baie. Se aseza pe marginea cazii si privi cum flacara micuta a brichetei incalzea drogul.Cand in sfarsit se termina, Misa se ridica si intinse mana spre seringa. O apuca si ii dadu la o parte capacul. Incepu sa traga serul in ea, apoi isi privi mana. Ii puse capacul seringii, lasand-o pe marginea chiuvetei.
- Iubito … Ce faci ? striga Yuki din camera aprinzandu-si o tigara.
Misa se intoarse acolo si isi privi iubitul.Era atat de frumos …. Se uita la umflatura din boxeri.
- Ma vrei ? intreba ea zambind si urcandu-se deasupra lui Yuki. Isi dezbraca bluza neagra cu multe taieturi, ramanand in sutien.Yuki intinse mana si ii dadu jos pantalonii, apoi sutienul. Se urca deasupra ei si ii saruta gatul. I-l desfacu si o dezbraca. Isi cobora buzele deasupra sanilor sai tari.
Fata gemu de placere. Cu o rasucire, aceasta se urca deasupra lui. Isi cobori buzele spre abdomenul sau ...Si tot mai jos … Ii apuca cu dintii banda neagra de la boxeri si ii trase jos, apoi isi dadu jos chiloteii sai albi … Si incepu sa il sarute cautandu-i limba.Cand in sfarsit i-o gasi, incepura un joc pasional. Baiatul se ridica peste ea, o saruta pe gat, o musca de lobul urechii si ii sopti ceva, apoi se muta in spatele ei si o apuca de mijloc. O trase spre membrul sau si o patrunse usor, miscandu-se in fata si in spate … Fata incepu sa geama de placere.
In scurt timp, baiatul se elibera in interiorul fetei. Cand isi dadu seama de ceea ce facea,era deja prea tarziu. Misa il privi ingrozita. Se elibera din stransoarea iubitului sau si merse la baie. Incepu sa planga.
Yuki o urma si o saruta pe frunte. Incerca sa o linisteasca prin mangaieri. O duse in dus si dadu drumul apei calde sa le mangaie trupurile incalzite.
- Yuki …Ce se va intampla daca …. ?
- Nu se va intampla ! spuse acesta scurt.
- Dar … in mine …
- Stiu ! Dar nu se va intampla ! Incepu sa o sarute, plimbandu-si mainile pe spatele ei incins si ii saruta chipul acoperit de lacrimi si stropi de apa.
Se temeau amandoi. Insa ‘’ stiau ‘’ cum sa scape de griji. Yuki isi strecura limba printre buzele ei moi si incepu sa se joace cu a ei, in timp ce isi plimba mainile pe tot trupul ei pe care il cunostea atat de bine.
Se intoarsera in pat dupa 10 minute si adormira unul in bratele celuilalt.

Yuki se trezi primul si se imbraca. Erau singuri acasa, parinti lui fiind plecati o saptamana cu afaceri. De 3 zile de cand plecasera Yuki, Misa si gasca lor stateau numai drogati.
Ceasul incepu sa sune disperat. Misa suiera o injuratura si dadu cu el de peretele camerei iubitului sau. Ryo isi facu aparitia clatinandu-se.
- Iesi ! urla Misa acoperindu-se cu un cearsaf. Yuki aparu ametit din usa baii. Avea nasul inrosit pe alocuri, ceea ce arata ca din nou trasese praf.
- Frate, zise Ryu, avem scoala, ce dracu` !
- Nu vreau ! ingana Yuki ametit sprijinindu-se de tocul usii.
Misa se ridica si isi lua hainele dupa jos, mergand in baie. Facu un dus si se imbraca. Observase ca seringa disparuse … Se apropie de Yuki, care acum zacea pe pat cu capul pe picioarele lui Ryu. Se vedea foarte bine locul unde se intepase.
- Yuki .. ingana ea sarutandu-l. In timp ce se aplecase, Ryu se holba la decolteul ei generos. Ea il observa, insa ignora privirea plina de dorinte ascunse. Esti bine, iubitule ?
- Da … Scoala... Haine ! ingana acesta.
Misa se indrepta spre sifonier si scoase de acolo o camasa neagra si o pereche de blugi negri. Cu greu, il dezbraca pe Yuki de blugii sai si ii dadu pe cei negri, apoi Ryu o ajuta sa il imbrace si cu camasa.
Yuki se ridica sprijinit de Ryu si se indrepta spre ghiozdan. Intinse mana si il lua … Ryu si-l lua pe al sau, la fel si Misa, si se indreptara spre masina albastra din fata casei, un Mitsubishi de toata frumusetea. Desi nu avea carnet, Ryu se urca la volan si se indreptara spre scoala .

Nimic nu decurgea bine … Lui Yuki I se facu rau si fu trimis acasa. Cel mai bun prieten al sau, Ryu, il insoti. Pe drum, acesta spuse :
- La Dragon !
- Ce e cu Dragon ?
- Mai vreau praf .
- Dar esti drogat de-a binelea !
- Du-te dracu`, frate ! nu e treaba ta ce fac eu !
- Ok ! si schimba directia masinii spre periferia orasului Kyoto, unde, dupa niste blocuri, stateau ascunsi contrabandistii …
Yuki si Ryu platira si luara heroina si niste jointuri, apoi plecara spre casa lui Yuki.

Se aruncara amandoi in pat si incepura sa fumeze. Cuprins de euforie, Ryu se urca deasupra prietenului sau, insa acesta adormise … il mangaie usor pe pieptul bine facut si isi apropie buzele de ale sale. Mana ii cobori spre membrul lui Yuki si incepu sa maseze usor prin blugi.
In acel moment, tanarul deschise ochii si intreba :
- Ce dracu` faci, frate ?
Tanarul se dadu jos rusinat.
- Nu stiu ...Nu stiu ce era cu mine … iarta-ma !
- Eh, de la marijuana asta cred si eu. E in regula ! si isi inchise iarasi ochii.
‘’ Trebuia sa ii spun … ‘’ isi spuse Ryu in mintea sa, gandindu-se la trupul lui Yuki pe care il vazuse de atatea ori.Trupul ala bine lucrat si sexy … Si-ar fi dorit sa il aiba.
‘’ Ce e cu el ? ‘’ se intreba Yuki vazanduu-I privirea pierduta a prietenului sau.

Timpul trecu rapid … Yuki ajunsese treptat dependent de droguri. Nu se mai putea controla. Ryu il urmase indeaproape, si Misa de asemenea.

O luna mai tarziu, cand Yuki se afla in pat, pregatind doza pentru acea seara alaturi de Ryu, Misa veni plangand si se aseza in bratele sale.
- Ce e iubito ? intreba Yuki speriat.
- Nu mi-a venit … Fata il privea inspaimantata. Yuki, am doar 17 ani, nu sunt pregatita !Nu vreau !
- Dar ce s-a intamplat ? intreba Ryu curios.
- Eram drogati … Am facut-o fara protectie. Mi-am dat drumul in ea fara sa imi dau seama .
- Asta e o problema ! zise satenul atingandu-I genunchiul fetei. Misa, cand trebuia sa iti vina ?
- Acum o saptamana ! spuse aceasta plangand. Am …. Si scoase un test de sarcina pozitiv.
- O Doamne ! spusera cei doi.
- Crezi ca … ? intreba Ryu speriat.
- Da ! zise Misa izbuncnind in plans si aruncandu-se de gatul lui Yuki. Acesta o trase si o saruta, timp in care Ryu privi parca inciudat.
‘’ De ce e al ei si nu al meu ? ‘’ se intreba el.



Astept pareri si critici ^_^ Kissez ! pupic



Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] - de Beatrix LaVey - 21-10-2010, 12:06 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.600 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.408 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.626 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.501 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.578 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.128 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 112.832 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.731 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.804 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.692 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)