Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bona;x

#1
Buna, numele meu este Andreea si am 12 ani. Locuiesc intr-un judet frumos si curat. Vreau sa-mi fac multi prieteni.

^
|| Eh aici ati aflat despre prietena mea , acum aflati despre mine .

Hei.
De unde sa incep. Stiti voi eu mi-am rugat o prietena sa-mi faca cont ca eu nu am avut timp ca sunt ocupata cu scoala. Nu prea am mai vorbit cu ea din cauza lipsei de timp si ea a inceput sa foloseasca contul . Imi cer scuze pt "greseluta" noastra . EI bine arigatou mult pentru aceste salutari calduroase . Acum adevarul despre mine . Pai tot Andreea ma cheama 4 dar prefer Irina:X Am 12-13 ani . Sunt o fire sensibila , amuzanta , prietenoasa . Eh raspunsuri pt intrebarile lu' Luka : anime-uri preferate : Naruto , Death Note , Shugo Chara , Bleach , Romeo x Juliet , etc , multe 4 Personajele preferate din anime sunt extrem de multe :Sakura, Sasuke , Ichigo , Toshiro , Amu , Misa , Ryuzaki , s.a .Culoarea preferata: toate:X . Anotimpul preferat : Vara :X Vacanta scrie pe mine .Asa e culoarea parului pai castaniu , ochii caprui , genuri de muzica pop , house , destule .
Mai nou m-am indragostiti de Japonia :X SI nu mai J-pop , J-rock ascult acum :X D ex Boa , Bih Bang , Buono , Arashi , Super Junior , Kat-tun , Plastic Tree , Night Mare , AN cafe , Wonder Girls , si multe altele posibil sa mai fie si coreene 71 Eh draga Obsession eu sunt din Pitesti , prietena mea e din alta parte , dar in orice caz sper ca acum sa te multumeasca descrierea mea . Serial favorit nu prea ma omro cu serialele 71 Cu scoala e bine , multumesc de intrebare si sunt scorpion . Eh Mittwoch cartiile nu sunt pasiunea mea , nu stiu din ce cauza nu , dar cititul imi place cand vine vorba de ficuri .Filmele , hmm...gen romance , drama , actiune . Si Eirenne primesc foarte bine criticile si chiar nu ma supara ceea ce a zis Obsession , asa este persoana ei si nu o putem schimba , fara suparare 9 Dar mersi :X



Răspunsuri în acest subiect
Bona;x - de *ILY Yaoi Maniac* - 07-10-2010, 10:20 AM
RE: Sall - de yaoi maniac - 07-10-2010, 03:40 PM
RE: Sall - de Eirenne - 07-10-2010, 08:51 PM
RE: Sall - de Teh - 07-10-2010, 05:52 PM
RE: Sall - de Lia - 07-10-2010, 06:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)