Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Couple K-muzic.

#7
Am revenit.
A. B2ST
1. DooSeob
Oricine i-ar vedea ar putea să jure că-s făcuţi unul pentru celălalt. Sunt prea cute, deci prea cute, jur. Sunt adorabili. Cuplul perfect. Atât skinship and all that. OMFG! Încă îmi aduc aminte când DooJoon a vrut să-l sărute pe Yoseobie ;3. That was formidabil :333. Si sunt multe altele. Adică, alte momente care mi-au plăcut cu adevărat.

2. JunSeung
Deci, mie înainte să citesc nişte fic-uri yaoi cu B2ST şi să-i cunosc mai bine, îmi plăcea JunSeob enorm. Acum nu prea îmi mai place. Îmi place JunSeung.
Hm, în toate fic-urile pe care le-am citit JunSeung, my little boy, Hyunnie era ''sclavul'' lui Junhyung. Nu mă supăr, lol, din contră, e hot. Deci, ador acest cuplu' chiar dacă n-am prea văzut skinship la ei. Asta e, nu?

3. KiWoon
Bun. La fel ca la Junseung, înainte îmi plăcea KiSeung foarte mult. Se potriveau, dar după multe fic-uri yaoi mi-am dat seama că nu-i bine. So, acum ador KiWoon, sunt aşa drăgălaşi...
Dacă ar fi să aleg din B2ST cuplul meu preferat ar fi DooSeob, bineînţeles. Sunt minunaţi şi se potrivesc, părerea mea. Ah, da, era pe Tumblr o poză la un interviu cu B2ST, pe mâna lui Yoseob era un fel de muşcătură şi comentariul la poză era: Unde muşti cand te doare? Ceva gen, el a făcut-o cu DooJoon şi de durere... :]]. Minunat.

B. MBLAQ
1. JooMi
Ăsta este singurul pairing care-mi place. Serios, de celelalte n-am cunoştinţe încă. Prima oară credeam că ei sunt gemeni, aşa am văzut un coment pe youtube, and so on. Deci, le stă bine împreună. Am văzut o parodie dupa melodia lor 'Y'. Am murit de râs când Mir 'spunea': Lui Joon i s-a făcut dor de mine, şi plânge. Sau ceva de genu'.

C.Boyfriend
1.2MIN? Sau cum să-i numesc?
Mă refer la gemeni. Da, îmi place twincestul ;3. E formidabil xD . Am citit la fic-uri, şi devin obsedată din cauza lor. Mda, n-am nimic împotriva twincestului. Îmi place chiar xD.

2. WooMin
Minwoo şi Youngmin, alţii care se potrivesc. Mie mi se par cute, dar îmi place mai mult 2min, adică twincestul. Mi se pare mai cute. Am citit un fic în care Minwoo suferea foarte tare din cauză că fraţii sunt împreună, lol.

D. SHINee
1. 2min
Ăştia doi..sunt doi. Normal că-s doi. SUNT DOI ADORABILI SI SEXOŞI.
Îi ador. Cuplul meu preferat din SHINee. Jullieta şi Romeo. xD Sorry, nu mă pot abţine.

2. JongKey

Mda, umma and appa? Cam aşa ceva. Cândva a fost cuplul meu preferat din SHINee, acum doar îmi place, nu-l prefer, dar cred că o să-l ador din nou, pentru că din cauză că JH avea o iubită, visele mele cum că JongKey is real s-au dus..so n-am mai crezut.
3. OnTae
Bun. Sunt drăguţi amândoi. Îmi plac. Adică, le stă bine, nu negaţi asta. Sunt minunaţi, the maknae and the leader. Sigur, sunt foarte...IDK. Mă rog, am văzut pe Youtube câteva momente OnTae, şi mi-au plăcut, logic, şi a devenit un pairing preferat pentru mine, dar mai mult îmi place 2min :3

E. B1A4
1. CNU and Gongchan
Deci, ăştia doi, sunt minunaţi. Sexy amândoi, OMFG! Le stă bine. Gongchan e aşa un drăgălaş, în B1A4 CNU e preferatu' meu.
M-am îndrăgostit de ei şi într-un fic, adică, OMFG!
Prea multe OMFG-uri strică.

Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Couple K-muzic. - de yaoi maniac - 06-10-2010, 07:04 PM
RE: Couple K-muzic. - de Aerith - 27-11-2010, 12:11 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)