Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si chin

#11
Disclaimer: Nu detin niciun personaj din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe
urma acestor personaje/intamplari.


Capitolul 4

Indepartandu-se ,incepu sa isi stearga lacrimile.In acel moment ,copii ieseau pe coridor.Vazandu-l pe Kakashi,Sakura se indrepta spre el.
-Sakura,unde ai disparut?M-ai speriat in..,dar nu apuca sa termine fraza.Sakura i se arunca in brate.Incercand sa se inveseleasca,sa ii arate lui Sasuke cat de mult a gresit,aceasta il lua pe Kakashi de mana.
-Hai sa mergem.Uimit,acesta incerca sa isi dea seama ce vrea sa spuna Sakura.
-Unde sa mergem?Avem sport,trebuie sa ne schimbam.
-Hai sa chiulim.Doar nu-ti e frica,nu?Vreau sa ma plimb,sau o vei lasa pe Ino sa intervina iar intre noi doi?
-Nu,a fost o prostie din partea mea sa te parasesc pentru ai face pe plac surori mele.Si acum rozalio,haide sa ne plimbam!Luandu-se de mana ,acestia parasira scoala.S-au oprit la o cafenea.Ceilalti colegi erau in sala de sport.Profesorul cerea absentii.Ino,incercand sa il faca gelos pe Sasuke,deoarece stia ca o place pe Sakura,raspunse:
-Cei doi porumbei sunt absenti.
-Poti sa fi mai explicita?
-Sakura si fratele meu,Kakashi.
La auzirea acestei informati,Sasuke pali de nervi.Fara sa vrea,isi varsa nervii pe elevi,punandu-i sa faca cele mai grele exercitii.Dupa terminarea orelor,Sasuke,Kimiko si Karin,se indreptau spre casa.Kimiko o zari pe Sakura,care isi lua la revedere de la Kakashi.
-Uite-o pe Sakura.
-Unde?intreba Karin.
Sasuke care o depista si el ,ii zise:
-Uite-o ca vine cu elevul Kakshi.
-A,da .Mersi profu`.Sakura,hei!
Auzindu-si numele ,se intoarse ,vazandu-i pe cei trei.
-Ne vedem maine,vi dupa mine da?
-Desigur.Dar vezi cat dormi.
-Bine.zise ea in timp ce ii depunea doua sarutari pe obraji.Nu se gandea decat sa il faca pe Sasuke sa sufere,si reusi.Era plin de nervi.O iubea pe Sakura.Il facea sa vibreze de bucurie.Ii placea sa guste acele buze dulci ale Sakurei.In acel moment,Ino se apropia de ei.
-Hei,Sakura.Ce zici daca am merge la tine ,sa vedem un film,mai vorbim.
-E o idee buna.zise Kakashi.Hai ,ce zici?
-Raspund eu in locul Sakurei,haideti la noi!
Pe drum au tot discutat de filmul pe care aveau sa il vada.Oprinduse,Kimiko ii reaminti Sakurei.
-Sakura,maine e ziua ta .Ti-ai luat..dar nici nu termina fraza ca Sakura isi reaminti ca uitase total de rochie.
-O doamne,nu mi-am luat rochia.Pe dracu!Cu ce ma mai imbrac eu?
-Mai sa fie,maine e ziua ta si pe mine nu mai invitat.zise Kakashi zambind.
-Tu vei fi invitat special,ii zise Sakura.
Ino care nu se putea abtine,o intreba pe Sakura.
-Sakura,pe domn profesor l-ai invitat?Karin care nu stia de cearta dintre sora ei si profesor,interveni pentru a doua oara.
-Da ,desigur,este si el invitat.
Sasuke,care incerca sa nu bage in seama ce discutau,se tot uita la Sakura."De ce m-am indragostit de tine?"
Ajungand acasa,Sasuke se retrase in camera sa ,lasandu-i pe ceilalti sa petreaca.In timp ce se uitau la film,Ino se ridica in picioare.
-Pe mine ma scuzati,am nevoie la toaleta.Insa nu la toaleta avea nevoie.Se gandi sa se duca sa ii tina lui Sasuke de urat.Sasuke furios,bau destul de mult wisky incat sa nu isi dea seama de cea ce face.In timp ce golea un alt pahar,auzi soneria.Deschizand usa ,Ino intra nepoftita.Vazand starea de spirit a lui Sasuke,se gandi sa profite.Ajungand langa el,se gandi sa ii faca un masaj.Sasuke ,care era destul de "aburit".credea ca Sakura era cea care ii facea masaj,astfel o lua pe Ino de incheieturi si o tranti in pat.Acesta incepu sa o sarute violent,ca si cum si-ar fi potolit o mare pofta.Crezand ca este Sakura,acesta facuse dragoste cu Ino si au adormit impreuna.Kakashi a plecat,insa nu isi facuse griji pentru Ino,zicandu-i Sakurei ca poate Ino s-a plictisit si a plecat.
In acea dimineata ,Sakura s-a hotarat sa ii duca ea micul dejun lui Sasuke,deoarece Karin plecase sa se intalneasca cu Sai.
-Dracia dracului,de ce trebuia Karin sa plece?Ajungand in fata usi,aceasta vazu tenesi lui Ino.


Stiu ca este cam scurt:D data viitoare o sa postez mai mult;)) ;) Ja ne!:*



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si chin - de **angels** - 01-10-2010, 07:05 PM
RE: Dragoste si chin - de Mindy - 01-10-2010, 08:36 PM
RE: Dragoste si chin - de Biscu' iz back ^^ - 02-10-2010, 11:23 AM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 02-10-2010, 09:43 PM
RE: Dragoste si chin - de Marina. - 02-10-2010, 10:42 PM
RE: Dragoste si chin - de Biscu' iz back ^^ - 02-10-2010, 11:28 PM
RE: Dragoste si chin - de Akie - 03-10-2010, 01:54 AM
RE: Dragoste si chin - de Yun. - 03-10-2010, 10:51 AM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 05-10-2010, 09:20 PM
RE: Dragoste si chin - de Flash - 05-10-2010, 09:31 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 06-10-2010, 10:14 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 07-10-2010, 04:46 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 10-10-2010, 05:24 PM
RE: Dragoste si chin - de KarinaD - 18-10-2010, 12:04 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 08-11-2010, 03:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gheata focului [KS yaoi by Yaku-chin and Merishor] aoixtenshi 11 7.577 24-07-2009, 04:23 PM
Ultimul răspuns: I hate maths.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)