Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste si chin

#9
Buna..m`am gandit sa pun azi continuarea,k tot am timp:))) si multumim pentru comentarii:*:*:
Lectura placuta!


Capitolul 3


-Sakura,asteapta-ma!striga Kimiko.
Era joi.Dupa ce isi petrecuse seara cu Sasuke,Sakura radia de bucurie.O puteai asemana cu o scolarita ,la prima ei dragoste.Kimiko care arata ca un evadat fugarit ,o trase de codite:
-Am zis sa ma astepti!La ce te gandeai de nu m-ai auzit?Singurul lucru la care Sakura se gandi-se in ultimele ore era Sasuke.Sasuke strangand-o la pieptul lui calduros.Sasuke imbratisand-o cu bratele lui pternice.Buzele lui Sasuke pe corpul ei sensibil.Sasuke,devorandu-i gura.gustul lui Sasuke...
-Sakura trezeste-te,incepu sa ma enervezi,la ce te tot gandesti?
-Scuze Kimiko la...a...a
-Lasa,nu vreau sa stiu,hai mai bine in clasa.Mergand pe holul care parca nu se mai termina,Sakura il zari.Parca mii de fluturi isi facuse cuib inauntrul ei.Coplesita de emotii,abea mai putea sa mearga.Cu cat se apropia mai mult de el,cu atat senzatiile cresteau.
-Buna ziua domn`profesor!zise Kimiko.Sakura care abea acum fusese trezita dint-un somn lung,vedea buna dispozitie a lu Kimiko.
-Buna ziua fetelor!Desi nu ar fi vrut,Sakura observa raceala din vocea lui.Vazand ca nici macar nu s-a intors cu fata spre ele,se indrepta incet spre clasa.Pasind pragul usi a ramas impietrita.Ino era iar colega lor,dar de data asta era si fratele ei Kakashi.Kakashi era genul petrecaret.Era fotomodel,Sakurei i se parea destul de atragator.Intr-un timp incepuse sa se intalneasca,insa Ino a fost cea care a intervenit intre ei.Acum daca nu ar fi existat Sasuke ,sar fi bagat pe el.
-Buna Sakura!Se pare ca nu ai scapat de mine.
-Da,norocul meu.Ino incerca sa o enerveze,insa Sakura nu era prea bine dispusa pentru a incepe o cearta.
-Sakura,pe mine nu ma saluti?
-Ba da,insa salutul tau va fi diferit.
-Imi place cum suna.Kakashi era meru bine dispus si mereu pus pe glume.Rar il vedeai furios.
Venind langa ea ,Kakashi o lua in brate.Aceasta il saruta pe obraji, si chiar in acel moment Sasuke intra in clasa.
-Bine ai venit,colega!ii zise Sakura lui Kakashi.
-Mersi,colega.zise el dandu-i o palma peste sezut.Sasuke furios zise:
-Va rog frumos sa luati loc!Voi sta cu voi 10 min,pana vine doamna Manoliu.Acum luati loc.Toti luara loc.Nici unul nu indrasnea sa ciripeasca.Imaginea cu Sakura si Kakashi imbratisati ,parca i se tipari-se in minte.Desi nu vroia sa recunoasca era gelos.
Sakura nici nu baga in seama furia de pe chipul lui Sasuke.
-Sakura!
-Da.
-Ce zici,diseara iesim cu clasa?
-Da,ar fi grozav.Sasuke nu auzi discutia dintre ei,ins Ino ii dadu de gol:
-Voi doi nu puteti sa vorbiti in pauza,porumbeilor.
-Liniste sau veti face cunostinta cu un 4.
Sasuke era nervos.Furia i se citea pe fata.
-Sakura,ce are profu`?o intreba Karin.
-Chiar nu stiu.
Nu mai intelegea nimic,cu o seara in urma facuse dragoste,iar in momentul de fata ,pentru el ,Sakura era ca un dusman.Sakura incerca sa inteleaga ce sa intamplat cu baiatul cu care petrecuse seara.De ce acum o privea ca pe un inamic.
In acel moment,profesoara de fizica intra pe usa grabita.
-Gata domnule profesor,am terminat treaba.Va multumesc din suflet pentru ca ati stat cu elevii.
-A fost placerea mea.La revedere.
Sasuke iesi,iar Sakura care era stiuta ca iesea la w.c. fara sa ceara voie,sari din banca.
-Unde mergi?intreba profesoara.
-La toaleta.Trantind usa ,incepu sa alerge dupa Sasuke.
-Sasuke,asteapta!Vazand ca nu raspunde,il trase de par,facandu-l sa se opreasca.Luand-o de incheieturi,ii duse mana la spate ranind-o.
-Daca ma mai tragi o data de par...
-Au ,ma doare!exclama Sakura.
Lacrimile cristaline ii cadeau pe obraji.Dandu-si seama ca o raneste,o elibera.
-Te rog frumos sa te intorci in clasa!
-Ce se intampla cu tine?De ce te porti asa urat?Noapte trecuta nu a insemnat nmic pentru tine?Ce ti-am facut?Raspunde!
-Nu ,nu a insemnat nimic.A fost o greseala ,o prostie.Pentru mine ai fost doar un trup in care m-am putut descarca.Relatia noastra de acum va fi doar de profesor elev.
Ranita si jicnita,incepu sa il loveasca cu pumnii in piept.
-Naiba sa te ia!Esti un nenorocit!Ma auzi?Un nenorocit!Nu vreau sa te mai vad niciodata.
-Imi pare rau dar ne vom vedea la orele de sport si la tine acasa.
-Esti cel mai mare nenorocit!Dandu-si seama ca exagereaza,Sasuke incearca sa o calmeze.
-Sakura,eu..
-Nu ,nici macar sa nu indrasnesti!Vei vedea ca de mult ai gresit.Daca incerci sa te apropi de mine,iti jur ca iti voi face viata amara.Indepartandu-se incepu sa isi stearga lacrimile.


Cam atat:D:Dpun nextu` dupa alte comentarii:**Ja ne!



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste si chin - de **angels** - 01-10-2010, 07:05 PM
RE: Dragoste si chin - de Mindy - 01-10-2010, 08:36 PM
RE: Dragoste si chin - de Biscu' iz back ^^ - 02-10-2010, 11:23 AM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 02-10-2010, 09:43 PM
RE: Dragoste si chin - de Marina. - 02-10-2010, 10:42 PM
RE: Dragoste si chin - de Biscu' iz back ^^ - 02-10-2010, 11:28 PM
RE: Dragoste si chin - de Akie - 03-10-2010, 01:54 AM
RE: Dragoste si chin - de Yun. - 03-10-2010, 10:51 AM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 05-10-2010, 09:20 PM
RE: Dragoste si chin - de Flash - 05-10-2010, 09:31 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 06-10-2010, 10:14 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 07-10-2010, 04:46 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 10-10-2010, 05:24 PM
RE: Dragoste si chin - de KarinaD - 18-10-2010, 12:04 PM
RE: Dragoste si chin - de **angels** - 08-11-2010, 03:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gheata focului [KS yaoi by Yaku-chin and Merishor] aoixtenshi 11 7.643 24-07-2009, 04:23 PM
Ultimul răspuns: I hate maths.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)