Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

D'ale mele :D

#8
I'm baaack 21. Am revenit cu o noua serie de fotografii. Mrs. Lovett. multumesc ca ai trecut pe aici[ din nou 4 ] . In legatura cu aparatul , folosesc un Fuji s9600. Sunt destul de multumita de el, insa sunt convinsa ca are o gramada de smecherii pe care eu inca nu le stiu. Mersi de sfaturi si da, stiu ca ultima poza nu are ceva foarte special, dar mi-a placut calitatea ei. Mersi ca ai trecut si te mai astept pe aici.

Acum , pozele 4 :

Sunrise
Dices
Message in a bottle
Sunrise 2

_______________

Saluuut ! I'm back again with new photos. Stiu ca nu-s chiar cele mai bune ale mele, calitatea lasand de dorit la una dintre ele, dar vreau sa va aud parerea. Cam atat cu vorba, din moment ce nimeni nu a mai comentat nimic. Chiar si asa, voi continua sa postez . Asa ca , iata


Piece of wood

Prin ochii ei . . .
___________

Mary2we , imi pare bine ca ai trecut pe aici . Sper sa mai vii .

Eh, gluma ca gluma, da' am revenit si eu cu cateav cadre. AM fost in excursie, si am avut ocazia sa ies din Cluj si sa pozez ceva mai nou. Ador excursiile. Pentru poze, pentru simplul fapt ca stai cu colegii si pentru ca excursia ce-a trecut a zburat pe acorduri de chiatara . . . In fine, aberez deja. Aici am pozele :

She's gone - Asta e varianta originala a editarii, daca pot spune asa, fara modificari asupra culorii.

She's gone - reedit - Aceeasi poza, o mica modificare. Sunt curioasa sa aud care e parerea voastra. In aceasta poza am incercat sa-i dau aspectul de aur .

Old stairs - Asta e preferata mea. Pot spune ca sunt mandra si o consider pintre cele mai bune 21. Stiu , urla modestia.

Acorduri de chitara - Vroiam neaparat sa am o poza care sa se numeasca asa si iata ca o am. AM si originala, color , pentru cei interesati am s-o pun data viitoare.


Asta-i tot. 4
_______________

Heeeey Smile I'm back 15 21. Cu niste fotografii noi. Relativ. In fine, as vrea sa aud parerea voastra despre ele 71. Enjoy Smile

Missing the Summer


Steps - Valoare sentimentala. Mare 21

Edit: Fixed 4
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic




Răspunsuri în acest subiect
D'ale mele :D - de L'pti.chat - 17-09-2010, 07:25 PM
RE: D'ale mele :D - de Acadea' - 19-09-2010, 05:01 PM
RE: D'ale mele :D - de L'pti.chat - 28-09-2010, 07:06 PM
RE: D'ale mele :D - de Mrs. Lovett - 28-09-2010, 07:37 PM
RE: D'ale mele :D - de Aerith - 29-09-2010, 02:59 PM
RE: D'ale mele :D - de L'pti.chat - 29-09-2010, 03:55 PM
RE: D'ale mele :D - de Mrs. Lovett - 29-09-2010, 08:32 PM
RE: D'ale mele :D - de L'pti.chat - 02-02-2012, 08:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)