Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

D'ale mele :D

#7
Woah.
Nu mi s-a mai dedicat o poză până acum. 5 Sunt flatată.
Dar haide, totuşi, să le iau pe rând.

Calitatea îmi place la prima. Ceea ce aş putea adăuga este că dacă focalizai pe nisipul de mai aproape, poate arăta mai bine. Acum să ştii că nici eu nu sunt sigură dacă ar arăta mai prost sau mai bine, dar îmi amintesc că am făcut şi eu o poză în genul, şi a ieşit destul de bine. Îmi plac scoicile care răsar din nisip =)

A doua <3 E chiar reuşită. Mă bucur că mi-ai ascultat sfaturile şi că te-ai mai jucat puţin. Efectul creeat este chiar perfect. Mai ales pânzele de păianjen de pe fereastră, dau un aer aproape bântuit. xD I like it. Este şi bine încadrată, şi calitatea, iarăşi, e grozavă. Ai uitat să precizezi ce aparat foloseşti, chiar sunt curioasă. 5

Ultima, sincer, nu mi se pare cine ştie ce. Şi aici puteai să mai experimentezi puţin. Poza pare aproape plată, prea comună, prea des făcută din acelaşi unghi. Poate dacă prindeai valul când se spărgea, arăta mai interesant, ar fi avut un oarecare impact asupra privitorului.

Cam atât am avut de spus. Îmi pare rău că fotografia nu e la fel de apreciată pe aici ca restul "materiilor" >_>

Baftă în continuare. Smile



Răspunsuri în acest subiect
D'ale mele :D - de L'pti.chat - 17-09-2010, 07:25 PM
RE: D'ale mele :D - de Acadea' - 19-09-2010, 05:01 PM
RE: D'ale mele :D - de L'pti.chat - 28-09-2010, 07:06 PM
RE: D'ale mele :D - de Mrs. Lovett - 28-09-2010, 07:37 PM
RE: D'ale mele :D - de Aerith - 29-09-2010, 02:59 PM
RE: D'ale mele :D - de L'pti.chat - 29-09-2010, 03:55 PM
RE: D'ale mele :D - de Mrs. Lovett - 29-09-2010, 08:32 PM
RE: D'ale mele :D - de L'pti.chat - 02-02-2012, 08:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)