Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O

#1
Nick: Fly-Ryn
Vârstă: şaişpe, împliniţi în august ( leuuu <33 )
Porecle: Fly-Ryn :]
Anime-urie preferate: Kuroshitsuji ( nu mă mai satur să vorbesc despre Ciel şi Sebastian : x ), FMP, FMA, Pandora Hearts, Umineko no naku koro ni, Katekyo Hitman Reborn !, Hell Girl, Toradora, Kiddy Grade, Yu Yu Hakusho, Nana, Lovely Complex.
Manga-uri preferate: FMP, Kuroshitsuji, Rabbit Doubt, Kimi ni Todoke, Rockin' Heaven, Meru Puri, Nana, Dengeki Daisy.
Muzică: în general ascult K-music şi J-music. Să vedeeem...Ascuult: 2NE1, Big Bang ( G-Dragon is soo cute : x ), SNSD, Super Junior, MBLAQ ,The gazette, Nightmare, Maximum The Hormone şi Kalafina.
În rest, mai ascult rapp. Hm...câteva exemple de rapp-eri pe care îi ascult: Eminem, 50 Cent, Spike, Kanye West, Dr. Dre, Lil Wayne, Lil Jon.
Scriitori, poeţi: Eliade, Agatha Christie, Dostoievski, Joseph Delaney, Jane Austen,Tolkien, Marian Keyes,Stephen King, Mihai Eminescu,Nichita Stănescu şi Minulescu.Cam ăştia sunt preferaţii mei.
Alte detalii: îmi place verdele, movul, albastrul şi negrul, nu suport rozul, iubesc pisicile ( sunt aşa fluffy şi cute <3 ), îi iubesc pe Johnny Deep şi Hugh Jackman, nu-mi plac comediile romantice ( urăsc genul ăla de filme siropoase T.T ), sunt o fire calmă, îmi place să citesc ficuri şi... cam atât :]
Întrebări, ceva? D:
[Imagine: f1i83.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Îs Fly Ryn! Ce, nu mă ştii? O.O - de Fly-Ryn - 12-09-2010, 04:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)