Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Press it.

#8
Hei, hei, hei. ;"D

În primul rând, ai idei, ai talent şi calitate, dar nu ştiu ce'ţi lipseşte. Însă, se vede că pozele tale duc lipsă de ceva.
Lumina [ comentez ultimul post ] la toate trebuia puţin lucrată, te jucai uşuurel cu contrastul şi celelalte şi poate, la unele, puteai să prinzi din alt unghi.
Un exemplu: Cea mai mult mi'a plăcut Endless, atât unghiul cât şi ideea fotografiei au fost bune. Dar totuşi, dacă îi dădeai un aer de mister, umblai puţin la culori şi'o făceai mai închisă, ar fi fost mult mai bună.
Sau Maximilian`s Castel. ; care este destul de frumoasă, să zicem, dar totuuuşi. Lumină zero şi e puţin mişcată, dacă nu mă înşel. Castelul cred că putea fi luat din alt unghi şi focusul nu e foarte 'frumos' .
Sau Dancing with the dead sun - şti ce enervantă e bara aia maro sau ce'o fi? Îţi sare imediat în ochii şi strică fotografia. Aici puteai umbla puţin la constrast şi poate dacă dădeai un macro pe cei doi, ar fi fost mai ok.
Oricum, acum sper că nu te'ai supărat pe comentariul meu. Îţi urez spor la fotografiat şi aştept lucrări!

Love, P.
[Imagine: kooook.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Press it. - de Nya. - 27-08-2010, 02:58 PM
RE: Un click . Åži nimic mai mult . - de Mitchy - 24-04-2011, 04:43 PM
RE: Un click . Åži nimic mai mult . - de Nya. - 01-09-2011, 03:13 PM
RE: Un click. Și nimic mai mult. - de Lorely - 04-09-2011, 12:38 AM
RE: Un click. Și nimic mai mult. - de Elyy - 04-09-2011, 11:39 AM
RE: Un click. Și nimic mai mult. - de Pequax - 29-10-2011, 07:11 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)