Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desene [marca o savarina ratacita]

#6
oh hey

am dat intamplator peste desenele tale si m-am gandit sa-mi dau cu parerea. adica cam principala problema e calitatea pozelor, dar stai linistita, asta nu se leaga de desen deci nu am sa te bat la cap, mie mi-e indiferent. primele desene pot sa spun ca sunt niste incercari destul de reusite, mai ales c-am vazut ca le-ai si colorat. ai putin talent si merita sa-l lucrezi...numai ca, de exemplu primul desen, mi se pare cam sters. ar trebui sa apesi putin mai mult pe creion ca sa iasa mai bine in evidenta...a, si la haine, ar trebui sa lucrezi cu culorile la fel de mult ca la par, ca sa fie in echilibru. (adica tot asa, sa apesi mai tare si sa mai combini)

ma rog, acum sa spun ceva si de ultimele desene pe care lea-i postat. well, vad ca deocamdata nu ai mai desenat persoane. sincer arata destul de bine, mai ales la primul unde imi place mult cum ai colorat. si inimiora e draguta, simpla, doar ca tulpina trandafirului nu prea imi palce, in primul rand pentru ca frunzele de trandafir arata putin diferit, iar in al doielea rand mi-ar fi placut sa o faci mai imbarligata pe inima. in orice caz, e bine.

astept mai multe desene

^^
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Desene [marca o savarina ratacita] - de She - 24-08-2010, 01:38 PM
RE: Desene [marca o savarina ratacita] - de Luka - 02-03-2011, 04:33 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)