Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pericolul pandeste, la fel si dragostea.

#3
A fost bun. Unele greseli, hai sa le enumar: la unele parti mi sa parut ca ai uitat liniuta de dialog.
-unele fraze au fost puse cam aiurea , nu trebuia neaparat sa le pui in paranteze .
-descriere nu prea e.
-dialog , bunicic.
-sfarsitul cam grabit , dupa parerea mea.

-la fraza aia cuvantul "pape", nu prea suna bine. Daca ai vrut sa sune mai copilaros sau asa ceva atunci poti incerca prin descrierea comportamentului si a faptelor.
-"Doamna Faci Ce Spun Eu" De ce ai scris cu litera mare? Sau era si un punct pe acolo?

Stiu ca nu sunt in stare sa iti dau critici...
-la sfarsit "Politicos. Mersi, dar sa nu te astepti sa-ti multumesc cu voce tare." Trebuia sa apara si o liniuta de dialog sau asta isi spunea in minte?
-"Blondul, (ca era blond)" puteai spune "acel baiat avea parul blond..." si continuai sa il descri.
- ai mancat si niste cuvinte pe undeva pe acolo , cred, daca nu sunt inseamna ca nu am fost prea atenta==
Dar fic-ul e super , continua-l.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Pericolul pandeste, la fel si dragostea. - de yaoi maniac - 24-08-2010, 04:12 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pericolul noptii Hitman 2 2.514 16-06-2010, 03:39 PM
Ultimul răspuns: IceCat


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)