Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#37
Foarte inspirata ideea topicului!
Vaaaai, da' cate nu a promis Onu' aici de fata... Am promis ca ma las de YAOI si numai imi ''imbuibez'' capul cu prostii. Deah... adineauri m-am uitat la ,,Summer Storm'' (nu e yaoi... e o poveste de dragoste cu continut gay *canta cucuveaua*) Pacatul meu cel mai mare ii asta. Si e numai vina site-ului astuia *laughs* Pana sa-l descopar habar nu aveam de asa ceva. (nu ca mi-ar parea rau)
Zaharul! In general ciocolata. Sunt total dependenta de ea. Am incercat sa renunt si sa ma gandesc la altceva cand simteam nevoia sa o mananc. Da' de unde... TREI ZILE m-am lipsit de ea si deja incepusem sa visez urat, sa am stari ciudate, depresive. Ma gandeam la copiii fara mama (Doamne fereste!)
Am promis sa nu mai fiu asa antisociabila. Dar, nu pot! Asa sunt eu... mai retrasa, timida. Sa ma lasi intr-un colt singura, acolo stau. Daca vi si ma bagi in seama, bine. Daca nu... nu te astepta sa fac eu vreo miscare. (cred ca mi-e foarte frica de respingere. Desi, nu am avut parte de ea) Pur si simplu nu pot sa fiu asa exuberanta si sa ma bag in seama cu toata lumea. Parca as fi vreun strigoi sau ceva de genul.
Umm, si cam atat (bine, mai sunt dar cui ii face placere sa citeasca asa mult?)

[Imagine: tumblrlzv0gahduu1rps1qh.png]
Priveste in ochii mei. Nu poti vedea, am dreptate?
Valul negru atarna greoi peste retina... aparenta... cât de mult timp ti-ai sacrifica sa descoperi esenta?



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de onu' - 18-04-2012, 01:13 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)