Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#34
Vin din nou sa revitalizez topicul!!!
Cu parere de rau anunt, ca inca nu am reusit sa particip la toate cursurile la care trebuia sa ma duc. (mai bine nu faceam promisiunea aia)
Am promis ca voi invata la matematica. Promit chestia asta din casa a 8-a si inca nu am ajuns sa ma tin de cuvant. Macar am reusit sa iau examenul...
Ce am mai promis eu oare?
Daaa, am promis ca ies cu fetele de 8 Martie, dar am prins o raceala nenorocita si am petrecut ziua in pat cu o cana de ceai (bleah) fierbinte langa mine.
Am promis ca ma voi apuca repede de licenta si e luna martie iar eu ma uit la cartile ce se aduna pe biroul meu. Eu ma uit la ele...ele s-ar uita la mine daca ar avea cum si tot asa
Aaaa, si sa nu uit: am promis ca voi citi Bazele Biblice ale Stiintei Moderne. Am reusit sa citesc primele 10 pagini, apoi mi-a venit sa arunc cartea pe geam. Se pare ca lectura de genul asta chiar nu e pentru mine.
Oricum, voi ce ati mai promis in ultima vreme?

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de MiraA - 12-03-2012, 06:42 PM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)