Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine!

#21
Mda -.-''. Desigur că şi eu am promis anumite lucruri, dar de respectat .. neah. ^^
I-am promis tatălui meu că nu mă voi mai lua în " clanţă " cu bunica mea, dar sincer e foarte greu! Mă eneveaza zi de zi, prin simplu fapt că există. [ aici am fost cam dură, dar e adevărat ] Poate dacă nu ar mai sta atât pe capul meu, ar fi mai bine şi dacă m-ar lăsa să fac şi eu ce vreau [ mă rog, aproape ce vreau, cum ar fi să ies afară cu cine VREAU EU nu ea, că nu-mi alege ea prietenii -.-'' ] nu aş mai comenta atâta.

Am promis că nu mai înjur, dar nu pot să renunţ la vorbele urâte oricât aş încerca. Sunt unele persoane care te înjură sau .. ştiu şi eu .. şi atunci chiar nu rezişti. Cazul meu. Dacă mă face cineva " proastă " sar imediat cu gura xD. [ comportamentul meu vulcanic e de vină :d ] Un sfat: Nu staţi pe lângă mine când am nervi -> iese rău.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de SnowFlake. - 19-04-2011, 05:47 PM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine !! - de Adelinne` - 22-04-2011, 01:48 AM
RE: Promit ca nu mai fac...dar nu ma pot abtine! - de infoleather - 03-09-2012, 08:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)