Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Best seme ever.

#9
Prima oara in viata mea cand fac un top la ceva. (am inceput sa fac chestii noi de la o vreme...)

Number 1: Alberto Valentino. Barbatul acesta mi-a zdruncinat grav "credintele". In viata reala nu-mi plac tipii blonzii cu ochi albastri, imi dau impreasia de prea mult glamour, holywood life, etc. DAR, Al a reusit sa ma cucereasca. E pedant, rafinat, respectuos cu femei, barbati, straini, oricine... Nu renunta usor la ceea ce-si doreste *adica Kaoru* dar nici nu forteaza nota. E mult prea perfect...

Number 2: Klaus Wolfstad (am impresia ca mai era ceva acolo in numele lui) Da, e brutal, salbatic, incapatanat, sadic ca naiba si lista poate continua. DAR, aceasta doar din cauza lui Taki, prezenta tipului astuia ii facea mintea s-o ia pe pustii. Tineti minte momentul acela cand, dupa ce au purtat un dialog usor siropos in ploaie s-au dus in camera, iar Klaus a fost foarte gentil cu Taki, ba chiar i-a cerut permisiunea sa-l sarute si ceea ce a urmat. Klaus in esenta e protector, gentil, si de ce nu? Chiar iubitor...

Number 3: Miyagi. E seme-ul pe care il indragesc cel mai mult din seria Junjou Romantica. Doamne, la universitate cu Hiroki se poarta ca un gay veritabil, iar cand vine vorba de Shinobu poseaza in tipologia barbatului intelept, model demn de urmat and all that shit. E comic tipul, chiar inocent atunci cand se afla Shinobu prin preajma. Imi aduc aminte o secventa din manga cand i-a zis lu' Shin sa nu vorbeasca cu Hiroki caci este gay. Laughs, saracul Miyagi, el nu era...

Number 4: Fumihiro Motoki din Elektel Delusion, este o manga foarte cunoscuta, sunt sigura ca o stiti multe. Ce pot spune despre el? Il ador! Ador aceea alura de uke pe care o emana pana si atunci cand il XXX la greu pe Shunpei 21 Timid, sincer, infatisarea aceea de artist pesimist, usor flegmatic si indragostit incurabil. Cum sa nu-l adori?

Stiu ca topul e de 4, dar incalc regurile si il fac de 5. So...
Number 5: Morinaga... ori Murinaga? Zau daca stiu, are acelasi nume ca seme-ul meu din "Bolnavii cronici de cerneala" acum imi dau si eu seama 71 Imi place idiotenia lui. Si prostia... Habar nu am de ce ma atrag atat de tare lucrurile astea la el. Si dulceata lui... serios, e asa dulce si iubitor cu tampitul ala de uke al lui, ca am si uitat cum il cheama.
[Imagine: tumblrlzv0gahduu1rps1qh.png]
Priveste in ochii mei. Nu poti vedea, am dreptate?
Valul negru atarna greoi peste retina... aparenta... cât de mult timp ti-ai sacrifica sa descoperi esenta?



Răspunsuri în acest subiect
Best seme ever. - de OneSkyCloud - 14-08-2010, 02:41 PM
RE: BEST SEME EVER. - de DeDal N. - 28-10-2010, 09:19 PM
RE: BEST SEME EVER. - de yaoi maniac - 28-06-2011, 04:26 PM
RE: BEST SEME EVER. - de Drama Queen - 30-06-2011, 12:49 PM
RE: BEST SEME EVER. - de MiraA - 02-07-2011, 05:48 PM
RE: BEST SEME EVER. - de yaoi maniac - 27-11-2011, 02:03 PM
RE: Best seme ever. - de Clau~ - 25-06-2012, 02:33 AM
RE: Best seme ever. - de Katsu - 21-08-2012, 04:04 PM
RE: Best seme ever. - de onu' - 07-04-2013, 11:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)