Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Best seme ever.

#3
Alberto Valentino din Ikoku Irokoi Romantan. Italian, sarmant, rafinat, seme mult prea dulce (continui pana maine), de ce mai e nevoie? Iason Mink din Ai no kusabi. Pot spune ca m-a fermecat si desi nu i-a zis "Te iubesc", m-a facut sa ma zvarcolesc intrauntrul meu din anumite cauze. Nu pot sa ma exprim in legatura cu Iason Mink, deoarece... ma lasa fara cuvinte *cam rar se intampla la mine acest fenomen*. Mi se par cei mai best seme. O sa ramana indiferent de ce yaoi-uri o sa mai apara (5% sa se mai creeze in secolul asta). Nu e vorba ca sunt blonzi amandoi (amandoi inteligenti, aici ma refer la culoarea parului) sau ca fac parte din animeurile mele preferate (pentru ca si ei contribuie ca personaje sa ma atrage la acel anime). Se pare ca ori ati uitat (sunt sigura ca nu), ori Klaus von Wolfstad din Maiden Rose nu e un seme bun. Mie mi se pare. In manga m-a facut sa-mi place foarte mult de el. Fara el Maiden Rose nu ar avea acele scene (inca imi aduc aminte acea scena cand l-a *: -"* pana la sange de l-a dus la "doctor"). Si el mi se par foarte bun (ca si personaj, carcaterul e bine ales, la fel si corpul), doar daca ii dadea alta forma la cap (ma refer si al barbie), cred ca se intragosteau si altii de el. Pentru mine si el este un seme bun, dar fara sa conteze infatisarea, chiar unul best. M-am intins cu vorba, ca de obicei, dar se inteleg. Daca as face un top... Nu ma pot decide intre Iason Mink si Alberto Valentino pe primul loc. Poate Iason Mink pe primul, apoi el, dar sunt amandoi foarte buni *nu ma puneti sa aleg ca imi schimb parerea cateodata*.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Best seme ever. - de OneSkyCloud - 14-08-2010, 02:41 PM
RE: BEST SEME EVER. - de DeDal N. - 28-10-2010, 09:19 PM
RE: BEST SEME EVER. - de yaoi maniac - 28-06-2011, 04:26 PM
RE: BEST SEME EVER. - de Drama Queen - 30-06-2011, 12:49 PM
RE: BEST SEME EVER. - de MiraA - 02-07-2011, 05:48 PM
RE: BEST SEME EVER. - de yaoi maniac - 27-11-2011, 02:03 PM
RE: Best seme ever. - de Clau~ - 25-06-2012, 02:33 AM
RE: Best seme ever. - de Katsu - 21-08-2012, 04:04 PM
RE: Best seme ever. - de onu' - 07-04-2013, 11:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)