Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bling GFX

#6
Hmm, sa vedem... daca prima lucrare e dupa tut meu atunci wow ^^ si nu se poate sa nu ai c4d bune, nici eu nu am cu carul, dar improvizez >.>" asa ca sa faci si tu la fel.

Prima lucrare - incep cu lucrurile rele si anume - textul, albastrul ala crezi ca sta bine pe langa rozul ala? nu ai putut sa il faci macar alb daca nu negru? - alt lucru ar fi - sterge pe viitor tot ce acopera focalul, fiindca nu cred ca ii convine sa fie acoperit de texturi/c4d sau stiu si eu, uneori merge, dar nu de fiecare data 22 - ce nu imi place iar e faptul ca acele linii din dreapta - doua sunt vertical si una oblica... alege o pozitie, nu doua... >.>" -- ce imi place la el sunt culorile, si pozitionarea textului, dar mai ai de lucrat ^^

A doua lucrare - aici mare lucru nu stiu ce sa zic... desii liniile alea nu prea prind bine pe sig, intr-un fel arata bine [lol nici eu nu mai stiu ce zic =.=] in schimb nu stiu ce ai vrut sa faci cu ochiul ala, dar mai bine il lasai fara c4d... si bulina roz din colt - afara cu ea... macar daca o faceai albastra >.>" -- ce imi place sunt iar culorile predominante ^^

Astept alte lucrari si mai incearca niste tutoriale.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Răspunsuri în acest subiect
Bling GFX - de Vignette - 10-08-2010, 11:33 PM
RE: Bling GFX - de Alysu - 11-08-2010, 06:46 PM
RE: Bling GFX - de Vignette - 15-08-2010, 09:40 PM
RE: Bling GFX - de Alysu - 16-08-2010, 04:16 PM
RE: Bling GFX - de Vignette - 20-08-2010, 04:56 PM
RE: Bling GFX - de Alysu - 20-08-2010, 08:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bling~bling'uri Topaz 8 6.868 16-10-2011, 03:39 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)