Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX by Geo :]

#5
Vai =.= darling, dau edit ceva mai tarziu... acum ma prea mult de lucru... insa daca uit tot voi da edit maine ... deci rezerv locul ^^ si a da.... aa, las-o balta, mai bine tac ^^

[edit]backie ^^

Acum ai foarte multe lucrari, ti le-am vazut de cand ai postat, dar asa de obosita am fost incat crede-ma doar sa comentez o tona de lucrari nu am avut chef. >.< Acum am zis sa o fac, fiindca ai primit doar comentarii de genul "Mie-mi Place" sau "Sfaturi nu iti dau avand in vedere ca si eu sunt incepatoare" asa ca ete-ma 15

In primul post - la prima lucrare imi place borderul, unele c4d si personajul, care pot zice ca l-ai incadrat bine in sig, excelent job ^^ -- cele 4 versiuni care apartin de a doua lucrare, pot spune ca e cam sec... da da, am priceput la bordere esti as, dar lasa borderul deoparte, si pune-te pe sig mai mult, pe centru 22 imi place efectul ala ce il inconjoara pe d-l robotel de cutie [sau ce e o.o] dar in partea dreapta nu crezi cam deranjeaza acele culori sterse? x.x si cele din stanga arata bine, dar totusi, cam gol... macar un textulet acolo ceva... pauza... dar e bun ^^ --- South Park, South Park aleg varianta a doua ^^ de ce? prima var e seaca... a treia e prea plina de text o.o si vad ca repeti acel c4d sau brush... ce o fi, incearca si altele, e plina lumea de ele ^^ ---- Love game ha? Daca stergeai brushul de pe personaj, era lucrarea mea preferata, dar asa uite ca nu e... nu inteleg de ce va place sa acoperiti ce e mai important intr-un sig? 22 oricum imi place ^^ dar ai mai avea de lucrat la el... ----- alte doua variante de border =.= recunosc, nici eu nu sunt mai prejos decat tine, dar macar fac un border si il las asa, eu mai mult fac variante cu efecte >.>" incat si kiddo a mea se satura de criticat [srry kiddo 5 ] aici iar ai stricat lucrarea cu ceva, si banuiesc ca stii... c4d-ul din dreapta... da da, cel albastru... cand ma uit la sig, el imi sare in ochi o.o si ar trebui sa imi sara in ochi personajul, insa imi place textul/fontul ^_^

A da, acum vad k ai bagat acolo si un cr-avii.... interesant, aici nu stiu ce sa zic 106 e bun... cred...

Al doilea post avatarele - primul e prea colorizat, al doilea ii lipseste putin sharpen, al treilea e bun ^^, al patrulea - LOL o.o [no coment] si al cincilea nice, dar puteai pune textul pe deget/langa deget si scoteai partea aia alba...

Semnaturile - vad k ai dat de clipping mask, nice job, dar vezi sa nu exagerezi 21 ca de ex partea din dreapta nu mai trebuia sa o pui, dar sa zicem, si textul, sa nu il mai faci asa de mare si asa de vizibil... God, nu e asa de imporant, desi uneori e cireasa de pe tort >.>" -- al doilea ce sa zic, am ramas fara idei... nu stiu ce e pe acolo, ce ai facut tu si cum era poza... cred k ai pus niste c4d [fundal si ink cateva] textul care iar sare in evidenta prea mult T___T si o mica parte din cele doua pers in dreapta...

Anyway, m-am cam plictisit de atata scris, mai trebuie sa si dorm, sunt obosita rau deci scz greselile, si incearca niste tutoriale... mai practica texturile/fonturile/marimile si ce sa mai zic, astept lucrari si nu cu carul, incearca sa stai la o lucrare mai mult timp ^^ si scz de romanul pe care il prevad k va veni >.<

[edit 2]God, dar ce fac? o.o one-shoturi? scuze dar ai vrut critici >.>"
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Răspunsuri în acest subiect
GFX by Geo :] - de Geo :] - 09-08-2010, 02:33 PM
RE: GFX by Geo :] - de Geo :] - 25-08-2010, 04:44 PM
RE: GFX by Geo :] - de Chio* - 25-08-2010, 05:29 PM
RE: GFX by Geo :] - de Pluie Étrange - 25-08-2010, 05:44 PM
RE: GFX by Geo :] - de Alysu - 25-08-2010, 11:17 PM
RE: GFX by Geo :] - de Geo :] - 29-08-2010, 02:39 PM
RE: GFX by Geo :] - de Eve. - 30-08-2010, 01:02 PM
RE: GFX by Geo :] - de Aggie - 20-09-2010, 09:34 AM
RE: GFX by Geo :] - de Geo :] - 26-02-2011, 08:16 PM
RE: GFX by Geo :] - de Liar - 26-02-2011, 10:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)