Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Au ajuns americanii in '69 pe Luna?

#19

La felul in care se discuta aici despre Razboiul Rece - ma rog, nu toata lumea - nici n-as scrie ceva. Am citit chiar ca profu' de istorie are aceeasi parere cu a scepticilor. LOL. Inseamna ca e cool - cum s-ar zice. Apoi, cum sa aiba costume antiradiatii in '69? Ca si cum atunci eram in epoca de piatra, iar istoria nu inregistrase inca efectele devastatoare ale bombei atomice deja. Cercetarile in domeniu nu se puteau face efectiv, fiindca abia coborasem din copac! Ca o dovada a faptului ca oamenii au cam trecut prin acele radiatii cosmice am putea sa amintim: destui astronauti implicati in misiuni de aselenizare au murit de cancer. Coincidenta? Poate...

Acu' stiti cum se zice. Fiecare crede ce vrea. Doar ca inainte sa va aruncati asa opinia... mai bine mai cititi. Sau uitati-va la niste documentare. Acces la net aveti. Incercati sa vedeti si ce spune partea adversa!

Omul a ajuns pe Luna. Si nu doar in '69, ci de mai multe ori. Daca era regie... o faceau atat de bine incat nu mai comenta nimeni. Nu erau cazuti din pom. Aveau instrumente bune pentru vremea respectiva la Hollywood.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071



Răspunsuri în acest subiect
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de Teki - 10-08-2010, 03:50 PM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 09-05-2015, 10:13 PM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 10-05-2015, 09:03 AM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 10-05-2015, 06:49 PM
RE: Au ajuns americanii in '69 pe Luna? - de TLDR - 15-05-2015, 05:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)