Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

S-au suparat vedetele

#4
Madalina era decat o proasta[scuze de jignire,da nu ma pot abtine]. Nu avea nimic cu capul cum zice multa lume, pur si simplu s-a sinucis ca sa faca putina reclama ca sa ramana in "istorie",si e proasta pentru ca si-a lasat un copil de un an si ceva singur pe lume si si-a parasit sotul care presupun ca o iubea foarte bine. Nu ii lipsea nimic:copil avea [care si l-a dorit foarte mult ] ,sot care o iubea avea ,familie avea, casa super smechera avea . Concluzie nu era nebuna ca altfel nu si-ar fi comandat otrava[furadan] si nu si-ar fi ales special ziua si nu ar fi lasat mesajul ala .

Acum mai am pe una care nu o sufar. Trompetele va rog. Monica Columbeanu.O taranca [scuzati iar] venita dintr-un sat din Bacau [frumosa e ,trebuie sa recunosc] care la cunoscut pe Iri si lui i s-au aprins calcaiele dupa marele fotomodel. Monica am observat ca e foarte isterica de fel. Citez: "M-am saturat de toate ziarele astea in care se scriu tot felul de prostii. O sa plec din tara asta.".Columbeanca a terminat sesiunile cu note de 10 doar ca pe la tv mai scapa niste greseli gramaticale ,dar ce sa faci ,fiecare om greseste.

Si ar mai multi da, mi-ati adus aminte de Madalina Manole si nu m-am abtinut sa nu postez.



Răspunsuri în acest subiect
S-au suparat vedetele - de Flaw - 23-07-2010, 09:36 PM
RE: S-au suparat vedetele - de Lori. - 23-07-2010, 09:46 PM
RE: S-au suparat vedetele - de nemo-chii - 23-07-2010, 10:56 PM
RE: S-au suparat vedetele - de Corina. - 25-07-2010, 11:29 PM
RE: S-au suparat vedetele - de Teh - 07-08-2010, 04:23 PM
RE: S-au suparat vedetele - de Mitsukai Yoru - 09-08-2010, 01:58 AM
RE: S-au suparat vedetele - de Kazuki - 24-08-2010, 09:29 PM
RE: S-au suparat vedetele - de Flaw - 25-08-2010, 12:23 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)