Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

caramell .

#1
Hei ^^ !
Azu la aparat ;''3 .
Incep prin a spune ca sunt noua pe aici si ca nu ma prea pricep la prezentari , dar voi incerca -.-' . Sunt Alexandra , sunt din Buzau si sunt boboaca ;''3 . Sunt mai timida si sensibila , dar sper ca o sa-mi fac prieteni pe aici . Imi puteti spune .. cum vreti O.o'' .
Deeeci . Sunt un gnom . Nu . Sunt o fata normala ca toate celelalte . Imi ocup tipul liber cu anime *Kuroshitsuji , Kuroshitsuji 2 , Kaichou wa maid-sama , Lovely complex , Nodame Cantabile , ef - a tale of memories , Durarara , Kimi ni todoke , etc* , manga *Flower of evil , The bride of the water god , CUT , Running through the city in the tunset , Teen Spirit , Running on empty , Dengeki daisy , Koukou debut , etc* , jdramas @_@'' *You're beautiful , Koizora , Hana Kimi , Atashinchi no danshi , Happy boys , Tokyo shounen , Majo no jouken , Nodame Cantabile , Ohitorisama , Baby and I , Dare mo shiranai , Ju-On , etc* sii .. jrock si uneori kpop * Deluhi , SuG , Alice Nine , Deluhi , Matenrou Opera , Acid Black Cherry , Kagrra , Phantasmagoria , Sadie , SID , Nightmare , LM.C , Malice Mizer , VII sense , Chariots , FT Island , G-dragon , Tetra Fang , Big Band , 2NE 1 , Versailles , etc * .
Imi mai place sa desenez , photoshop addicted O.o' , invat sa cant la chitara si ma pregatesc de liceu ^^ .
Cam atat despre mine . Daca imi mai vine ceva in minte , revin cu edit xD .



Răspunsuri în acest subiect
caramell . - de × azu.kiid × - 20-07-2010, 03:50 PM
RE: caramell . - de Akie - 21-07-2010, 03:08 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)